Reklama

Úterý 23. dubna 2019, svátek má Vojtěch, venku je 9.9 °C

Jarní speciál

17:32

Pokud máte rádi cestovatelské příběhy, tak zajděte do Premiere Cinemas v Šantovce, kde uvidíte poslední výpravu žlutých trabantů napříč kontinenty. Film Trabantem tam a zase zpátky definitivně dokazuje, že není třeba drahých terénních vozů, aby člověk projel celý svět a zažil jeden z nejdojemnějších návratů. Snímek uvidíte v 18:00 a ve 20:30.

Odkaz pro sdílení bleskovky

16:26

Dnes v 18:30 proběhne v kině Metropol slavnostní zahájení 54. ročníku vzdělávacího filmového festivalu Academia Film Olomouc. V rámci něj se můžete těšit na dokumentární snímek Po Okavangu, který sleduje čtyřměsíční cestu členů expedice po říční deltě Okavanga. Jde o jedno z mála míst nedotčených rukou člověka, které se rok co rok zmenšuje..

Odkaz pro sdílení bleskovky

15:33

Ve středu 1. května se uskuteční další Siréna párty v prostorách Smarthotelu Nezvalova Archa. Tentokrát vás čeká cestovatelský večer, kdy se profesor Ivo Jirásek podělí o zážitky z putování na sněžnicích po Sibiři. Program doplní mladá zpěvačka Eva Gadhof a nebude chybět ani degustace skvělých rubínových vín. Rezervujte si místa včas na [email protected] 

Odkaz pro sdílení bleskovky

15:06

Dárek vždycky potěší. Skvělé dárky pro vaše zákazníky, obchodní partnery či zaměstnance vám dodáme až do vaší kanceláře. Tým Přirozenou cestou, sociální podnik. Více na našich stránkách v kategorii Dyzajn k sežrání. 

Odkaz pro sdílení bleskovky

14:41

Jedno z nejuznávanějších děl americké literatury 20. století v originálním zpracování Divadla Tramtarie - to je Velký Gatsby. Miliony dolarů, osudová žena, láska, zločin i zrada, to vše a mnohem víc ve slavném příběhu F. S. Fitzgeralda. A zbývá pár posledních vstupenek, tak neváhejte, protože tohle stojí opravdu za vidění. Inscenace začíná v 19:00.

Odkaz pro sdílení bleskovky
Zobrazit další bleskovky

Jarní speciál