eDāvana jeb elektroniskā dāvana ir dāvanu karte ar izvēlēto aktivitāti PDF formātā. Jūs to varat pasūtīt un izprintēt 1 minūtes laikā. Labākais veids, ja dāvanas iegāde ir bijusi atlikta uz pēdejo brīdi!

Pasūtot dāvanu karti, izvēlieties piegādes veidu „eDāvana”. Veiciet apmaksu izmantojot interneta banku vai maksājiet ar bankas pārskaitījumu. Mēs Jums nosūtīsim uz norādīto e-pasta adresi Dāvanu serviss eDāvanu PDF formātā. To varēsiet izdrukāt uz A4 lapas un uzdāvināt - skaisti un vienkārši! Uz eDāvanas būs visa nepieciešamā informācija, lai varētu veikt rezervēšanu un izmantot šo dāvanu.

*eDāvana tiek nosūtīta uz Jūsu norādīto epastu tikai pēc apmaksas saņemšanas. Nemiet vērā, ka šis pakalpojums ir atkarīgs no banku darbības un neattiecas uz starp banku pārskaitījumiem.


Pasūtiet – Apmaksājiet – Izdrukājiet – Uzdāviniet!

eDāvana 1 minūtes laikā! eDāvana izskatīsies šādi:


 

  

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

cheap hydro flask Cheap power tools cheap Oakleys Sunglasses cheap anello backpack X videos Dynamo, Kiev cheap RayBan Sunglasses cheap fjallraven backpack cheap swiss gear backpack cheap Mobile phone Wholesale NBA Jerseys wholesale the north face backpack Cheap Nike Shoes cheap yeti cups cheap tumi backpack cheap gymshark clothes wholesale Ncaa jerseys wholesale Nhl jerseys wholesale Nfl jerseys cheap off white
Wholesale jerseys |