Najnowsze

Kradli koła z warszawskich samochodów

Kolejne osoby trafiły w ręce bemowskich policjantów, Aleksander K. i Dominik A. związane z kradzieżami kół w dzielnicy. Policjanci udowodnili im działanie wspólnie i w porozumieniu podczas kradzieży, do których doszło w grudniu ubiegłego roku na terenie dzielnicy. Wówczas zatrzymanych zostało pięć osób. Podejrzani już usłyszeli zarzuty.

Czytaj dalej

Zaplecze u fryzjera skrywało mroczną tajemnicę

Oficjalnie był to zakład fryzjerski, jednak policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali w nim dwóch mężczyzn podejrzewanych o prowadzenie na zapleczu nielegalnego salonu gier hazardowych. W pomieszczeniach znaleziono również marihuanę, haszysz i różnego rodzaju dokumenty polskie i zagraniczne.

Czytaj dalej

36 osób zatrzymanych, 26 tymczasowo aresztowanych, a 6 objętych policyjnym dozorem!

36 osób zatrzymanych, 26 tymczasowo aresztowanych, a 6 objętych policyjnym dozorem to wynik dotychczasowych działań funkcjonariuszy ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową wymierzonych w zorganizowaną grupę przestępczą, która wprowadziła na rynek znaczną ilość środków odurzających i substancji psychotropowych. Tym razem w ręce policjantów trafili mężczyźni, którzy pełnili w grupie rolę tzw. żołnierzy, wprowadzając […]

Czytaj dalej

Potrącił policjanta i wjechał w ogrodzenie Pałacu Prezydenckiego! Jest nagranie [WIDEO]

36-latek jechał sowim volkswagenem pod prąd ulicą Focha, gdzie policjanci widząc kierowce chcieli go zatrzymać ten potrącił jednego z nich. Kierowca nie zatrzymując się uciekał dalej, gdzie następnie wjechał w ogrodzenie Pałacu Prezydenckiego. Prezydenta Andrzeja Dudy nie było wtedy w Pałacu. Służba Ochrony Państwa zadziałała profesjonalnie mówił Prezydent.

Czytaj dalej

Działania „TIR” z udziałem policjantów z Wołomina i ITD, zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę

30 kierowców samochodów ciężarowych i osobowych ukaranych mandatami za przekroczenie dopuszczalnej prędkości i nieprawidłowe wyprzedzanie, 4 pouczenia, zatrzymane jedno prawo jazdy za przekroczenie prędkości 50+, 34 kontrole stanu trzeźwości kierujących, zatrzymany jeden nietrzeźwy rowerzysta to wyniki wczorajszych wspólnych działań „TIR” policjantów Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie i Inspekcji Transportu Drogowego na drodze S8, […]

Czytaj dalej
Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.