Program TV

POPULARNE

TVP 2
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (457)
14:35teleturniej
Rodzinka.pl: Rozliczenia (254)
15:10serial komediowy
Dance Dance Dance: Część 1 (4)
15:45program rozrywkowy
Dance Dance Dance: Część 2 (4)
16:55program rozrywkowy
Polsat
Piorun
od 11:30film animowany
zdjęcieSmerfy 2
13:35film familijny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 (5)
15:45program rozrywkowy
TVN
zdjęcieMiłość od kuchni
13:00program rozrywkowy
zdjęcieEvan Wszechmogący
14:00komedia
Dobry dinozaur
16:00film animowany

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieMłodociany Frankenstein
13:00horror komediowy
Zabójczy podstęp
15:00film obyczajowy
Nieźle kliknięci
16:40program rozrywkowy
TV 4
Marmaduke - pies na fali
od 12:40film familijny
zdjęcieAir America
14:30film sensacyjny
Ja Cię Kręcę (4)
16:50program rozrywkowy
TV 6
Gwiazdy Kabaretu (5)
13:00program rozrywkowy
Nokaut (4)
14:00serial komediowy
Policjantki i Policjanci (246)
15:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (247)
16:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzieciak
od 12:15komediodramat
Góra Czarownic
16:00film przygodowy
TVN 7
Podróż na sto stóp
od 12:40komediodramat
Batman
15:15film przygodowy
TVP Kultura
Bilet do kina: Pan Turner
od 12:40dramat biograficzny
Chuligan literacki
15:10magazyn o książkach
WP
Wielkie przeprowadzki (3)
14:20serial dokumentalny
Największe mosty świata (2)
15:30serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu (16)
16:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Z pamiętnika Marilyn Monroe
od 11:45film dokumentalny
Cena odwagi
15:45dramat biograficzny
AXN
Ciemna strona księżyca
od 12:00thriller
Castle 7 (1/23)
14:00serial kryminalny
Castle 7 (2)
15:00serial kryminalny
CANAL+
zdjęcieQui pro quo
od 12:55komedia obyczajowa
Odciąć pępowinę
14:20film krótkometrażowy
Za linią wroga
14:30film sensacyjny
Dla niej wszystko
16:15dramat kryminalny
CANAL+ 1
Madame
od 11:50komediodramat
Nowa Tonacja
13:20magazyn muzyczny
Mrówka wychodzi za mąż (8)
13:50serial animowany
Qui pro quo
13:55komedia obyczajowa
Odciąć pępowinę
15:20film krótkometrażowy
Za linią wroga
15:30film sensacyjny
CANAL+ Family
Podatek od miłości
od 12:40komedia romantyczna
Nie przegap
14:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
14:35chochliki telewizyjne
Lady Bird
14:50komediodramat
Kacperiada (10)
16:25serial animowany
Muzyka ciszy
16:35film biograficzny
CANAL+ Film
Tajne źródło
od 12:30dramat biograficzny
Łapu-capu extra
14:10chochliki telewizyjne
Szanghajska robota
16:20thriller
CANAL+ Seriale
A.B.C. (1)
od 12:55serial kryminalny
A.B.C. (2)
13:40serial kryminalny
A.B.C. (3)
14:25serial kryminalny
A.B.C. (4)
15:10serial kryminalny
Obława (1)
15:55film kryminalny
Obława (2)
16:45film kryminalny
CBS Europa
Alex i Emma
od 11:30komedia romantyczna
Nora Roberts: Niebo Montany
15:15film obyczajowy
HBO
Bękarty
od 12:25komedia przygodowa
zdjęcieSurogaci
14:20thriller SF
Geostorm
15:50film SF
HBO 2
Mężczyzna imieniem Ove
od 11:55komediodramat
Marzyciel
13:55dramat biograficzny
Jednakowo inni
15:40dramat obyczajowy
HBO 3
Współczesna rodzina 10 (7)
od 12:55serial komediowy
Pępek świata 9 (24)
13:20serial komediowy
Muppety: Poza prawem
13:45komedia przygodowa
Kino Polska
Nowy Kabaretowy Rejs (6)
od 12:35program rozrywkowy
Cudze szczęście
15:50dramat obyczajowy
Kino TV
Wujek Nino
od 12:35komediodramat
Przygody Merlina 4 (11)
14:45serial fantasy
Przygody Merlina 4 (12)
15:50serial fantasy
Zaślubiny
16:50komedia
Polsat Film
Karate Kid 4: Mistrz i uczennica
od 12:00komedia sensacyjna
Cziłała z Beverly Hills 3
14:20film familijny
Legenda Herkulesa
16:15film przygodowy
Stopklatka TV
zdjęcieI tak, i nie
14:25komedia romantyczna
Next
16:20thriller SF
TNT
Troja
od 9:55dramat historyczny
Ocean's Twelve: Dogrywka
13:20komedia sensacyjna
Ocean's 13
15:55komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 12:45mecz: Legia Warszawa - Cracovia
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
15:30mecz 1/6 finału: Orlen Wisła Płock - Mol-Pick Szeged
Eurosport 1
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
13:45bieg ze startu wspólnego kobiet
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Quebecku
14:30bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
16:15bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Eurosport 2
Koszykówka mężczyzn: VTB United League
15:00mecz: BC Niżny Nowogród - Stelmet Enea BC Zielona Góra
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 12:45mecz: MKS Zagłębie Lubin - Gwardia Opole
Piłka z góry
15:00magazyn piłkarski
Żużel: PGE Ekstraliga
16:00rewanżowy mecz finałowy z 2017 roku: BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 12:30mecz: TBV Start Lublin - Arka Gdynia
zdjęcieŻużel: Nice 1. liga żużlowa
14:45mecz: Północ - Południe
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 11:00mecz: Włochy - Finlandia
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
13:35bieg ze startu wspólnego kobiet
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
TVP Sport
Stan futbolu
13:10magazyn piłkarski
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Quebecku
14:25bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!