Program TV

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (512)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Leśniczówka (132)
15:35telenowela
TVP 2
Koło fortuny (409)
od 12:30teleturniej
Marzę o Tobie (7)
13:15serial obyczajowy
Postaw na milion
14:10teleturniej
Koło fortuny (410)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Trudne sprawy (530)
od 12:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (71)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (401)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (248)
16:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (681)
od 12:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Upokorzyłeś mnie (1121)
13:30serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Brudas (1122)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Szkoła (425)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:00program rozrywkowy
Wojna z mafią 2 (16-ost.)
16:25serial kryminalny
TV 4
Detektywi w akcji (63)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (511)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (3)
16:00serial kryminalny
TV 6
Sekrety sąsiadów (62)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (103)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (36)
15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (8)
16:15serial kryminalny
TVN 7
Kryminalni 2: Skok (3/13)
od 12:15serial kryminalny
Ukryta prawda (363)
13:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (102)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (139)
15:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (300)
16:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Jan Serce: Chłopaki (6/10)
od 12:40serial obyczajowy
Zdarzenie
15:10film animowany
Kocie ślady
15:25film kryminalny
Szczęśliwy człowiek
16:55dramat obyczajowy
TVP Polonia
Magazyn z Wysp (60)
od 12:50magazyn
Barwy szczęścia (1998)
13:10serial obyczajowy
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (229)
15:55telenowela historyczna
Studio Raban
16:25magazyn dla młodzieży

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Dorastanie
od 12:00blok filmów krótkometrażowych
zdjęcieFlashdance
13:35film muzyczny
Ale krótkie po polsku: Komedia pomyłek
15:25blok filmów krótkometrażowych
Cannes - festiwal wolności
16:50film dokumentalny
AXN
zdjęcieRyzykanci
14:00dramat sensacyjny
Hawaii Five-0 (15)
15:55serial kryminalny
Hawaii Five-0 (16)
16:50serial kryminalny
CANAL+
Aktualności filmowe+
13:45magazyn filmowy
Kobieta sukcesu
14:15komedia romantyczna
McQueen
16:00film dokumentalny
CANAL+ 1
Aktualności filmowe+
14:45magazyn filmowy
Kobieta sukcesu
15:15komedia romantyczna
CANAL+ Family
Pianista
od 11:40dramat wojenny
Nie przegap
14:05magazyn informacyjny
Nowa Tonacja
14:15magazyn muzyczny
Miłość, szmaragd i krokodyl
14:45film przygodowy
Paryż i dziewczyna
16:30dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Volta
13:10komedia
Łapu-capu extra
14:55chochliki telewizyjne
Kobieta pracująca
15:25dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
"Nielegalni" - making of serialu
14:50film dokumentalny
Łapu-capu extra
15:20chochliki telewizyjne
Zrobione na czysto (5)
15:50serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
16:40serial obyczajowy
CBS Europa
Miłości wieczna radość
od 12:50dramat obyczajowy
zdjęcieA jeśli ciernie
14:35dramat obyczajowy
HBO
Pierwsza gwiazdka
od 11:45film animowany
Rycerz króla Artura
13:10film przygodowy
Gęsia skórka 2
15:25komedia
Durrellowie 4 (3)
16:55serial biograficzny
HBO 3
Współczesna rodzina 10 (19)
13:40serial komediowy
Sprawa idealna 3 (8)
14:05serial obyczajowy
Jerry Maguire
15:00dramat obyczajowy
Kino Polska
Sekret Enigmy
od 12:40film historyczny
Złote Koło
16:00dramat kryminalny
Kino TV
Burmistrz Mary
13:10komediodramat
zdjęcieMiłość w Indiach
15:05komedia romantyczna
Polsat Film
zdjęcieSzczeniaki
14:10komedia
Rok pierwszy
16:00komedia przygodowa
TNT
Odlotowcy
od 12:55komedia muzyczna
Cena honoru
14:50dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
13:00mecz: Wisła Kraków - Lech Poznań
Witaj w klubie: Wisła Kraków
15:10serial dokumentalny
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
15:45serial dokumentalny
Witaj w klubie: Wisła Płock
16:20serial dokumentalny
Boks: Walka o pas WBC w Minneapolis
16:55waga lekkopółśrednia: Anthony Dirrell - Avni Yildirim
nSport+
Motocross: AMA Motocross
13:00zawody w Sacramento
Motocross: AMA Motocross
14:00zawody w San Bernardino
O co biega?
15:30magazyn sportowy
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
16:00rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: RCD Mallorca - Deportivo La Coruna
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Eastbourne
od 12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
zdjęcieTenis: Turniej WTA w Eastbourne
13:55mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Eastbourne
15:50mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!