WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Mecze na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.07 02:00
Liverpool FC - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
20.0702:00
20.07 04:00
LA Galaxy - Los Angeles FC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
20.0704:00
20.07 11:00
WTA Lozanna (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
20.0711:00
20.07 12:00
Newcastle United - West Ham United (Piłka nożna,Premier League Asia Trophy)
Piłka nożna,Premier League Asia Trophy
20.0712:00
20.07 13:30
Manchester United - Inter Mediolan (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
20.0713:30
20.07 14:30
Wolverhampton Wanderers - Manchester City (Piłka nożna,Premier League Asia Trophy)
Piłka nożna,Premier League Asia Trophy
20.0714:30
20.07 15:00
Raków Częstochowa - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0715:00
20.07 17:00
Speedway of Nations - turniej finałowy (Żużel,Speedway of Nations)
Żużel,Speedway of Nations
20.0717:00
20.07 17:00
AS Monaco - Valencia CF (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
20.0717:00
20.07 17:30
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0717:30
20.07 17:30
ATP Umag (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
20.0717:30
20.07 18:30
FC Nürnberg - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
20.0718:30
20.07 19:00
Hiszpania U19 - Włochy U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
20.0719:00
20.07 19:00
Portugalia U19 - Armenia U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
20.0719:00
20.07 20:00
Piast Gliwice - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0720:00
20.07 22:00
SL Benfica - Chivas de Guadalajara (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
20.0722:00
20.07 22:00
Dereck Chisora - Artur Szpilka (Boks)
Boks
20.0722:00
20.07 23:00
David Allen - David Price (Boks)
Boks
20.0723:00
21.07 00:00
Arsenal FC - ACF Fiorentina (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
21.0700:00
21.07 00:00
Dillian Whyte - Oscar Rivas (Boks)
Boks
21.0700:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

19.07 04:00
Portland Timbers - Orlando City SC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
19.0704:00
19.07 02:00
FC Cincinnati - DC United (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
19.0702:00
18.07 21:00
Legia Warszawa - Europa FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0721:00
18.07 19:00
Cracovia - DAC 1904 Dunajská Streda (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0719:00
18.07 19:00
Irlandia U19 - Francja U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
18.0719:00
18.07 16:45
Czechy U19 - Norwegia U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
18.0716:45
18.07 05:00
Arsenal FC - Bayern Monachium (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
18.0705:00
17.07 21:00
Tunezja - Nigeria (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
17.0721:00
17.07 20:45
Celtic F.C. - FK Sarajewo (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0720:45
17.07 20:00
Piast Gliwice - Bate Borysów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0720:00
17.07 19:00
Armenia U19 - Włochy U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
17.0719:00
17.07 18:30
Riga FC - Dundalk FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0718:30
17.07 16:45
Portugalia U19 - Hiszpania U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
17.0716:45
17.07 14:30
Manchester City - West Ham United (Piłka nożna,Premier League Asia Trophy)
Piłka nożna,Premier League Asia Trophy
17.0714:30
17.07 12:00
Newcastle United - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League Asia Trophy)
Piłka nożna,Premier League Asia Trophy
17.0712:00
17.07 03:00
ACF Fiorentina - Chivas de Guadalajara (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
17.0703:00
15.07 19:00
Czechy U19 - Francja U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
15.0719:00
15.07 16:45
Norwegia U19 - Irlandia U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
15.0716:45
15.07 01:00
Rosja - USA (finał) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
15.0701:00
15.07 00:30
New York RB - New York City (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
15.0700:30

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Piast Gliwice - Bate Borysów
Super
17.07.2019 / ~Piotr /
Włochy - Polska
Juuup
13.07.2019 / ~Tomasz /
Gortat Team - Reprezentacja Wojska Polskiego
Ok
13.07.2019 / ~Adam /
MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń
GET WELL MOSI WYGRAC
16.06.2019 / ~ROMAN /
Grand Prix Czech - trening i kwalifikacje
Gollobie walcz !!!
14.06.2019 / ~WPR /

cheap fjallraven backpack wholesale Ncaa jerseys cheap gymshark clothes cheap yeti cups wholesale the north face backpack X videos Cheap power tools Dynamo, Kiev cheap off white wholesale Soccer jerseys cheap tumi backpack cheap hydro flask wholesale Nhl jerseys Cheap Nike Shoes wholesale Mlb jersey cheap swiss gear backpack Wholesale NBA Jerseys wholesale Nfl jerseys wholesale Cheap jerseys cheap Oakleys Sunglasses
Wholesale jerseys |