Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

EVITALesVěra
18. 1. 2019

Vojtěch Kotek se třemi ženami

ženy přežijí aktualita

Velmi nás těší Váš zájem o komedii Ženy přežijí, kterou i z tohoto důvodu najdete vždy dvakrát v měsíci v programu Malé scény. V příběhu tří opuštěných dam, které se setkávají na luxusní večeři, se na jednom jevišti potkávají Jana Krausová, Jitka Schneiderová nebo Gabriela Míčová, Anna Šišková nebo Zuzana Mauréry a v roli všehoschopného mladého muže Vojtěch Kotek. Vybírat můžete z těchto termínů.

16. 1. 2019

Milostný příběh Zlaty Adamovské a Petra Štěpánka

SD1811-Vzpominky-zustanou-00278-Edit

Pro Váš velký zájem se nám na pátek 1. února podařilo na Malé scéně přidat představení Vzpomínky zůstanou. Vstupenky na nový termín jsou právě v prodeji. V cituplném příběhu barového klavíristy a jeho dvou osudových žen excelují manželé Zlata Adamovská a Petr Štěpánek. V dalších rolích uvidíte Lucii Štěpánkovou nebo Janu Strykovou a Viléma Udatného. Pokud se vám první únorový den nehodí, můžete vybírat z repríz plánovaných aktuálně do března 2019.

14. 1. 2019

Připojte se do našeho týmu

_MG_9842_srgb

Do naší pokladny hledáme POKLADNÍ pro doplnění stávajícího týmu. Hledáme zajímavé lidi, kteří dokáží diváky inspirovat, nabídnout jim naše produkty a mají schopnost vcítit se do druhého. Našim společným cílem bude poskytnout každému příchozímu perfektní servis. Nabízíme práci na dohodu o pracovní činnosti (cca 15 dnů v měsíci, počet služeb dle vašich časových možností, včetně víkendů, pracovní doba různá, v rozmezí od 11 do 19 hod.) a skvělé kulturní zážitky. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Předpokládaný nástup: po zaškolení ihned. Pokud uživatelsky ovládáte PC, rádi komunikujete s lidmi a zvládáte práci ve stresových situacích, ozvěte se nám. Svůj životopis s fotografií, prosím, zašlete do 21.1. 2019 na adresu [email protected]

11. 1. 2019

Premiéra nekorektní revue Bond / Medea již dnes

Medea Bond gen 422 up

V premiéře nekorektní revue aneb sentimentálně-senilní sta-řecké last minute tragédie Bond / Medea se exkluzivně v režii Cabanů představí již dnes Ivana Chýlková jako mediální magnátka Medea a její životní partner Jan Kraus, coby moderátor provádějícím nás s humorem sobě vlastním celým dějem. Chybět nebude ani agent 007 v podání Petra Fejka. V dalších rolích mimo jiné uvidíte Petru Nesvačilovou, Michala Slaného, Petera Strenáčika, Zuzanu Stavnou, Moniku Absolonovou, Václava Jílka či Petru Koskovou a mnoho dalších. Nové představení bude v našem repertoáru vždy pouze dvakrát měsíčně, tak neváhejte a pořiďte si vstupenky na některou z repríz plánovaných prozatím do června 2019.

9. 1. 2019

Aneta Langerová za doprovodu kapely a smyčcového tria

aneta-langerova 02 upr

Po delší odmlce se do našeho divadla opět vrací jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Aneta Langerová. V úterý 2. dubna od 19 hod. vystoupí za doprovodu kapely a smyčcového tria. Těšit se můžete nejen na písně z posledního alba, ale nebudou chybět ani starší skladby v nových aranžích a také poslední singl Hvězda.

4. 1. 2019

Dnes poprvé v roce 2019

BER06416

Prvním představením roku 2019 je dnešní Malý princ. Máme velkou radost, že je o skvělý výkon Jana Ciny mezi vámi takový zájem. V současné chvíli jsou k dispozici volné vstupenky až na dubnové a květnové reprízy.  Těšíme se na vás nejen dnes večer. Přejeme vám pohodový rok plný krásných kulturních zážitků, idealně v naší společnosti.

21. 12. 2018

Sváteční otevírací doba

_MG_9842_srgb

Naše pokladny jsou pro vás otevřeny i o vánočních svátcích v běžných otevíracích hodináchZavřeno bude pouze 24. a 25. prosince 2018 a 1. ledna 2019. Upozorňujeme na možnost využít prodloužené otevírací doby v sobotu 22. 12. na pokladně naší Malé scény, kde jsme pro vás k dispozici od 10 do 19:30 hod. Kdykoli můžete také využít on-line prodej a vstupenky i dárkové poukazy nakupovat z pohodlí vašich domovů. Otevírací dobu naší Divadelní kavárny naleznete na jejich webu. Stejně tak je tomu i u Květin Za oponou. Klidné a spokojené svátky. 

20. 12. 2018

Vánoční dárky na poslední chvíli z pohodlí domova

top_750x400 dárkové poukazy

Pokud jste nechali nákup vánočních dárků na poslední chvíli, máme pro vás několik tipů, jak udělat radost svým blízkým, a přitom neodejít od počítače. V Exkluzivním vánočním předplatném zbývají místa nejen na oblíbenou komedii Vše o mužích, ale také na chystané novinky Odpočívej ve svém pokoji a Oscar pro Emily či mimořádná představení se slovenskými hvězdami Emílií Vášáryovou či Zuzanou Kronerovou. Nákup je možný pouze on-line, nikoli na pokladně. Radost mohou udělat i vstupenky do divadla, v prodeji máme program činoher do května a muzikálů až do června 2019, včetně letní novinky Starci na chmelu. Vybírat ale můžete také z programu všech představení na Malé scéně, a to do března 2019. Pro nerozhodné jsou k dispozici on-line dárkové poukazyNakupte dárky raději z pohodlí domova. Přestože máme na pokladně posílený provoz, připravte se, prosím, na delší čekací dobu.

 

19. 12. 2018

Čtyřnásobný držitel Českého lva Jan Budař a jeho koncertní recitál

Jan-Budař-klavír-ořez 2

V příští roce se můžete těšit na pražskou premiéru koncertního recitálu herce, režiséra, hudebníka a čtyřnásobného držitele Českého lva Jana Budaře, který vystoupí na našem jevišti poprvé ve čtvrtek 21. února 2019. V programu Jan Budař & piáno budete mít nejen možnost zaposlouchat se do jeho autorských šansonů, ale také se na cokoliv zeptat či si dokonce zatančit přímo na pódiu. Vstupenky k zakoupení zde. Přijďte poznat pestrý svět příběhů v písních Jana Budaře a prožít atmosféru výjimečného večera.

18. 12. 2018

Hrajeme i na Slovensku

Laurinc_Gate-Bratislava_Slovakia

Jsme moc rádi, že již po několikáté vyvezeme naše úspěšné tituly do Bratislavy. V rámci námi pořádané přehlídky Herecké osobnosti (Bratislava – Praha) se těšíme na diváky od 7. do 12. ledna 2019 v Mestském divadle PO Hviezdoslava. Na programu je třeba Sex pro pokročilé, Vzhůru do divočiny, či Hvězda a Můj báječný rozvod a další. Vstupenky jsou v prodeji. 

Nejbližší představení

Ne. 20. 1. - Studio DVA divadlo

Moje tango

14:00
vyprodáno*
Ne. 20. 1. - Studio DVA divadlo

Poprask na laguně

19:00
vyprodáno*
Po. 21. 1. - Studio DVA divadlo

Kutloch aneb I muži mají své dny

19:00
vyprodáno*
Po. 21. 1. - Malá scéna

Ženy přežijí

19:30
vyprodáno*
Út. 22. 1. - Studio DVA divadlo

Věra

19:00
Program
* Zbývají poslední volná místa - volejte 222 222 598

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
pondělí-neděle: 11:00-19:00
tel. 222 222 598

 • Partneři
  divadla
 • Partneři
  divadla
  Kapsch
 • Hlavní
  mediální
  partneři
  TV Prima Právo Radiožurnál
 • Mediální partneři Radio City Marianne Přehled kulturních pořadů v Praze
 • Mediální partneři Dopravní podnik Railreklam Vlasta
 • Děkujeme Luxor

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2019 © Studio DVA divadlo