Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Drbna.cz

Uděláme něco pro sebe i pro ostatní, těší se Samková před Wings for Life

Již pošesté vyrazí v jeden jediný moment 5. května běžci po celém světě na trať závodu Wings for Life World Run, aby svou účastí podpořili výzkum léčby poranění míchy. Díky loňské novince jménem App Run vyrazí desítky běžců i z pražské Stromovky. Nebude mezi nimi chybět ani mistryně světa Eva Samková, kanoista Martin Fuksa nebo skateboardista Maxim Habanec.

 
 
 
 
 
 
Reklama
 

O čem píšou další Drbny

Do Prahy přes Písek nebo Tábor? Aktuálně to je „prašť jako uhoď“

Cesta z Prahy Do Budějc je velkou zkouškou pro řidiče, ale i pro cestující vlakem. Sešly se dvě uzavírky. První omezení čeká na řidiče u Olbramovic, kde popraskala silnice. Další uzavírka je i na druhé silniční tepně. Kvůli opravě mostu je uzavřená silnice u obce Nerestce za Pískem.

Budějcká Drbna

Ve vozech MHD půjde od konce roku koupit jednorázové jízdenky bezkontaktní kartou

Ve vozidlech brněnské MHD by měly být na konci roku takzvané validátory, které umožní koupit si jednorázovou jízdenku pomocí bezkontaktní karty. Dopravní podnik vypsal soutěž na jejich dodavatele, který má zároveň zajistit software pro fungování systému. Nabídky mohou firmy předkládat do 11. dubna. Validátory budou mít i otvor k označení klasické jízdenky, současné označovače tak z vozidel zmizí.

Brněnská Drbna

Hana z Liberce překonala rakovinu hned dvakrát. Pomáhají i Dobří andělé

Poprvé diagnostikovali lékaři paní Haně zhoubný novotvar vaječníků v prosinci roku 2014. O dva roky později se nemoc vrátila. Pomáhat její rodině začali také dárci, Dobří andělé, aby zvládli situaci snadněji alespoň po finanční stránce. Jak se máma malé Elišky s dvojí náročnou léčbou vyrovnala?

Liberecká Drbna

Zfetovaný a opilý agresor napadl hosty v pohostinství. Po jednom muži hodil židli, druhého mlátil pěstmi

Osmatřicetiletý muž ze Šumperska se v sobotu před osmou hodinou večer dopustil výtržnictví, a to v pohostinství v malé obci na Šumpersku.

Olomoucká Drbna

POČASÍ NA ÚTERÝ: Také dnes bude proměnlivá oblačnost. Připravme se na srážky

Dnes nás čeká proměnlivá oblačnost, ojediněle se slabými přeháňkami, které budou od 600 metrů sněhové. Večer přijdou četnější srážky od severozápadu, místy pod 600 metrů budou smíšené.

Jihlavská Drbna

Krev pro dítě s leukémií. Facebookem se šíří další hoax

Řada lidí v posledních dnech a hodinách sdílela výzvu na pomoc dítěti s leukémií, které potřebuje darovat krev. Zpráva se šíří velmi rychle, jde ale o další z hoaxů.

Hradecká Drbna