Rychlý internet,
který nepadá

  • Neomezené připojení bez omezení a  bez výpadků
  • Televize přes internet v ceně vybraných tarifů
  • Zařízení potřebné pro zavedení za zvýhodněnou cenu
  • Předplacený kreditový tarif pro příležitostné uživatele (chataře)
  • Zvýšení bezpečnosti v síti pomocí služby WHALEBONE

98 % zákazníků
s námi zůstává i po vypršení smluvního závazku. Proč jsou spokojení?

O rychlosti vám nelžeme

Hrajeme fér a smluvní rychlost připojení  skutečně dostanete. Netvrdíme vám, že dostanete „připojení AŽ 250 Mb/s“. Ale rychlost, kterou slíbíme, opravdu zajistíme. Spolehněte se.

Internet od nás nepadá

Kvalitní připojení neznamená jen rychlost. Roli hraje také kolísání rychlosti a četnost přerušování spojení. My se staráme o to, aby se vám takové nepříjemnosti nestaly.

TV sledujte přes internet

Neomezujte se ve sledování svých oblíbených pořadů. Sledujte televizi přes internet na svém počítači, mobilu, či tabletu. U vybraných tarifů ji poskytujeme v ceně připojení.

Máme skvělou podporu

Když vás potkají problémy s připojením, jsme tu pro vás, abychom vše opravili. Využijte zákaznickou zónu,  e-mail, kontaktní formulář nebo nám zavolejte na 227 031 811.

Záleží nám i na uploadu

Sdílíte se svými známými fotky z výletů nebo využíváte cloud? Rychlost nahrávání (upload) je stejně důležitá jako rychlost stahování.

Nabídka tarifů 5GEuroFIBER

Máte zájem o rychlý internet od Eurosignalu? Vyplňte nezávaznou poptávku.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.