Doporučeno z recenzí

Legenda o jazyku

Legenda o jazyku

pankaplan


Nové komentáře

Panský dům a jeho dědictví

Panský dům a jeho dědictví

Panský dům a jeho dědictví se mi, i když to byl poslední díl, líbil nejvíce z celé trilogie.

lenka7848

Ukradené modlitby

Ukradené modlitby

Tuhle knížku řadím spíše mezi oddechovka v tom smyslu, že na jeden dech jsem ji bohužel nepřečetla a nehltala jsem ji plnými doušky. Je tam popsáno, jak se žije v Mexiku, jak každý den mají rodiče strach jestli jim nebudou odvedeny malé hočičky, dívky i slečny. Člověk tuhle knihu ale musí brát s rezervou, není to žádná biografie či příběh podle skutečnosti, jen je v knize lehce nastítěno, jaký může být život jinde nebo čím si lidé prochází a že to rozhodě není procházka růžovým sadem. Moje shrnutí - Neurazí , nenadchne.... celý text

Siimona23


Nejpilnější uživatelé

pobijecmuch
703 bodů
knizkari
377 bodů
elfos
234 bodů

Co všechno najdete na Databázi knih?

Kromě rozsáhlé knižní databáze zde najdete hodnocení knih, názory uživatelů, informace o autorech, povídkách, aktuality z literárního světa a mnoho dalšího.

Po rychlém vytvoření profilu si můžete začít vést přehledy přečtených knih, oblíbených knih, chystaných ke čtení, knihovničku, oblíbené autory... můžete nám pomoci s vytvářením a správou obsahu těchto stránek, soutěžit o hodnotné ceny (např. knihy dle vlastního výběru) nebo například publikovat své vlastní články a recenze. Další informace o Databázi knih a jejich možnostech naleznete zde.

Nevíte, jakou knihu číst? Inspirujte se v žebříčcích nebo Vám rádi poradíme v Diskuzi. K dispozici je Vám zde také rozsáhlý uživatelský bazar knih, kde můžete prodávat a nakupovat knihy od ostatních uživatelů.