Doporučeno z recenzí

Mazací tramvaj

Někdo tě sleduje

Manželství Anity a Adama zažívá těžké časy. Ze šťastného společného života nezbylo téměř nic. Přes vešker ...celý text

a.k

Doporučeno z blogů

Umelecká intolerancia

Venované môjmu novému objavu vo svete literatúry, géniovi nežného pohľadu na svoj čas, Marcelovi Proustov ...celý text

zipporahNové komentáře

Ariel

Ariel

“Nepopsaná tabulka a na ní tvoje tvář.”

dr.horrible

Strom lží

Strom lží

Trvalo mi, než jsem se do knihy začetla, začátek mi připadal příliš rozvláčný. Opravdu zajímavá mi přišla až poslední třetina, od té už jsem se nedokázala odtrhnout. Konec je promyšlený, má logiku a rozhodně mne "odškodnil" za počáteční nezáživnost.... celý text

Freedomova


Nejpilnější uživatelé

haki34
959 bodů
elfos
832 bodů
pobijecmuch
722 bodů
Hamec
662 bodů
Lenka.Vílka
552 bodů

Co všechno najdete na Databázi knih?

Kromě rozsáhlé knižní databáze zde najdete hodnocení knih, názory uživatelů, informace o autorech, povídkách, aktuality z literárního světa a mnoho dalšího.

Po rychlém vytvoření profilu si můžete začít vést přehledy přečtených knih, oblíbených knih, chystaných ke čtení, knihovničku, oblíbené autory... můžete nám pomoci s vytvářením a správou obsahu těchto stránek, soutěžit o hodnotné ceny (např. knihy dle vlastního výběru) nebo například publikovat své vlastní články a recenze. Další informace o Databázi knih a jejich možnostech naleznete zde.

Nevíte, jakou knihu číst? Inspirujte se v žebříčcích nebo Vám rádi poradíme v Diskuzi. K dispozici je Vám zde také rozsáhlý uživatelský bazar knih, kde můžete prodávat a nakupovat knihy od ostatních uživatelů.