Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Dětské tábory 2019

Letošní Velikonoce nás čekají dle prvního jarního úplňku nečekaně pozdě. Až 3. dubnový víkend! To je ovšem skvělá zpráva, protože se budeme moci těšit zcela jistě na teplejší počasí. Pokud tedy milí táborníci přemýšlíte, co o svátečchnich dnech volna podniknout, máme pro vás skvělou zprávu a milé překvapení. Tyto VELIKONOCE  vás s radostí zveme k nám do jihočeských lesů do Růžené na nefalšovanou VELIKONOČNÍ JÍZDU anebo JARNÍ TÁBOR jak se patří. Vše se bude zelenat, příroda se probouzet a my se optimisticky naladíme. Ubytování v chatkách střediska Růžená - chatičky jsou vytápěné !

Hurá, už se na vás všechny moc těšíme! Hlaste se výběrem tématu.

 


Přihlásit se můžete on-line, mailem, nebo na tel. čísle 602 403 470.

 

 

Je to tady!

Po letošní rekordní táborové sezóně jsme se rozhodli trhnout další rekord – spustit prodej letních táborů na rok 2019 co nejdříve. S velkou radostí vám proto oznamujeme, že už nyní můžete vybírat z nepřeberné nabídky táborových témat a vypsaných termínů.

    

 

Vaš Tým CK Topinka

 
 
5 důvodů
proč s námi
28 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
20.10.2018

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2019 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen).  více zde

29.11.2017

Facebook CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu. Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů.

 
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
56%
Vedoucí
14%
Cena
14%
Lokalita
8%
Termín
9%
Hlasovalo celkem: 570