• Aicinām savlaicīgi noformēt caurlaidi!

    No 1. aprīļa atsāksies periods, kad iebraukšanai Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nepieciešama caurlaide.

    Aicinām jūrmalniekus būt rūpīgiem un pārliecināties par to, vai transportlīdzeklim ir automātiski reģistrēta caurlaide, un laikus iesniegt pieteikumu, ja caurlaide nepienākas automātiski. Par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā bez noformētas caurlaides tiek piemērots sods 50 eiro apmērā.

    piektdiena, 1.marts, 2019
image
Ar jūrmalnieka karti – jaunas priekšrocības

Sākot ar 21. martu, Jūrmalas iedzīvotāja kartes lietotāji var saņemt Jūrmalas uzņēmēju piedāvātās priekšrocības un atlaides, lai izdevīgāk iegādātos preces un pakalpojumus.

ceturtdiena, 21.marts, 2019
image
Paziņojums par dabas parka “Ragakāpa” dabas aizsardzības plāna izstrādes sabiedriskās apspriešanas sanāksmi

21. martā plkst. 17.00 notiks īpaši aizsargājamās dabas teritorijas dabas parka “Ragakāpa” dabas aizsardzības plāna sabiedriskās apspriešanas sanāksme.

ceturtdiena, 28.februāris, 2019
image
Izsludina vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanos Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Jūrmalas pilsētas Vēlēšanu komisija saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu izsludina vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanos Eiropas Parlamenta vēlēšanām 2019. gada 25. maijā.

ceturtdiena, 21.marts, 2019
image
Par iespēju mainīt vēlēšanu iecirkni Eiropas Parlamenta vēlēšanās

2019. gada 25. maijā Latvijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Eiropas Parlamenta vēlēšanās vēlētāju uzskaitei izmanto vēlētāju reģistru, katrs vēlētājs atbilstoši deklarētajai dzīvesvietai ir iekļauts noteikta iecirkņa vēlētāju sarakstā.

ceturtdiena, 21.marts, 2019
image
Izmantojiet finansiālo atbalstu daudzdzīvokļu māju siltināšanai!

Jūrmalnieki sākuši aktīvāk darboties, lai piesaistītu valsts atbalsta programmā pieejamo finansējumu daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanai jeb siltināšanai.

ceturtdiena, 21.marts, 2019
image
Izsludina pieteikšanos līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu saglabāšanai

Jūrmalas pilsētas dome izsludina pieteikšanos konkursam par līdzfinansējuma saņemšanu kultūras pieminekļu saglabāšanai.

ceturtdiena, 21.marts, 2019
image
Būtiski satiksmes ierobežojumi Dubultos-Majoros!

Uzsākta siltumtrašu rekonstrukcija, kuras laikā Z.Meierovica prospektā un Pilsoņu ielā uz darbu veikšanas laiku ierobežota autotransporta kustība. 

pirmdiena, 18.marts, 2019
image
Metāla māksla un akvareļi izstādēs Jūrmalas pilsētas muzejā

17.00 Jūrmalas pilsētas muzejā atklāts jauns izstāžu cikls, kurā skatītājiem tiek piedāvātas divas dažādas izstādes – metālmākslinieka Induļa Urbāna personālizstāde “Dullā Urbāna pārdomas par dzīvi” un akvarelista Zigmunda Šņores personālizstāde “Pastaiga ar Fanniju”.

pirmdiena, 18.marts, 2019
image
Maijā gaidāma nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem

Ceturtā pieteikšanās mācībām Valsts izglītības attīstības aģentūras pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" paredzēta šī gada maijā. Šoreiz  strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 12 dažādās nozarēs, kā arī astoņās mūžizglītības kompetencēs.

trešdiena, 20.marts, 2019
image
Jūrmalas slimnīca saņem “Gada slimnīcas” titulu

Jūrmalas slimnīca nozīmīgākajā gada notikumā medicīnas nozarē – balvu pasniegšanas ceremonijā “Gada balva medicīnā 2018” – saņēmusi apbalvojumu “Gada slimnīca”. Apbalvojumu Jūrmalas slimnīcai piešķīrusi Latvijas Ārstu biedrība, kas atzinīgi novērtējusi slimnīcas attīstību un izaugsmi.

otrdiena, 19.marts, 2019
image
Pavasara koncerti Dubultu koncertzālē

Jaunā Dubultu koncertzāle Jūrmalas Mūzikas vidusskolā martā un aprīlī aicina uz kamermūzikas, kora un džeza mūzikas koncertiem.

pirmdiena, 18.marts, 2019
image
Atgādinām: pilsētas pludmalēs aizliegts atrasties ar suņiem

Dabas aizsardzības pārvalde pēdējo dienu laikā saņem arvien vairāk aculiecinieku zvanu par piejūrā cilvēku nepieskatītiem suņiem, kas mēģina kaitēt roņu mazuļiem – tos biedējot ar riešanu vai pat ievainojot. Atgādinām, ka Jūrmalas pilsētas pludmalēs un peldvietās ir aizliegts ievest suņus vai atrasties ar suņiem vai citiem mājdzīvniekiem.

pirmdiena, 18.marts, 2019
image
Jūrmalas jaunieti, piesakies starptautiskam projektam!

Eiropas Savienības programmas "Erasmus+" Stratēģiskās partnerības projektā aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 16 līdz 21 gadiem, kuriem ir interese par uzņēmējdarbību, kā arī kuriem ir vēlme iegūt zināšanas un iemaņas, kas turpmāk noderētu, uzsākot darba gaitas.

ceturtdiena, 14.marts, 2019
image
Izsludina līdzfinansēto iniciatīvas projektu konkursa otro kārtu

Jūrmalas pašvaldība aicina pieteikties pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai projektu veselības aprūpes pieejamības palielināšanai un veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumu īstenošanai, sabiedrības integrācijas pasākumu un sabiedrības izglītošanas pasākumu vides aizsardzības sekmēšanas īstenošanai.

otrdiena, 12.marts, 2019
image
Aptauja: Kā vērtējat pašvaldības izdevuma saturu

Jūrmalas pilsētas pašvaldības izdevumā “Jūrmalas Avīze” rakstām par aktualitātēm pašvaldībā un tās iestādēs, par pilsētas domes pieņemtajiem lēmumiem. 

ceturtdiena, 28.februāris, 2019
Visi jaunumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
marts 2019