Iespējas paaugstināt savu kvalifikāciju un iegūt jaunas prasmes ar 90% mācību maksas atlaidi!

17311 viaa macibaspieaugusajiemlv reklamas teli vizualis soc medijiem Mācību centrs "BUTS" piedalās ES fondu un līdzfinansētajā projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Mācībām var pieteikties jebkurš oficiāli strādājošais, kurš sasniedzis 25 gadu vecumu ar pabeigtu vai nepabeigtu izglītību. Mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātas vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas. Izmantojot saiti uz programmas nosaukuma, varat iegūt sīkāku informāciju par programmu, nepieciešamo izglītību un apmācību vietām – dažas tiek realizēta arī Limbažos.
Lasīt tālāk ...

Uzsākta Limbažu novada ģimnāzijas dienesta viesnīcas pārbūve

DSC 0045.ML Turpinot projekta “Limbažu novada ģimnāzijas mācību vides uzlabošana” plānotās aktivitātes, uzsākti ģimnāzijas dienesta viesnīcas pārbūves darbi Limbažos, Rīgas ielā 23. Būvdarbus veic SIA “MARELS BŪVE” saskaņā ar SIA “SB projekts” izstrādāto ēkas pārbūves projektu, būvuzraudzību veic SIA “Warss+”.
Lasīt tālāk ...

Mācībām pieaugušajiem visā Latvijā var pieteikties vēl līdz 28. jūnijam

Macibas pieaugusajiem 4 karta pieteiksanas termins Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” mācībām vēl šonedēļ var pieteikties ikviens strādājošais un pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem, līdz 28. jūnijam aizpildot pieteikumu tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv . Līdz šim saņemti jau vairāk nekā 12 tūkstoši pieteikumu.
Lasīt tālāk ...

Policija: Vasaras sezonā privātmājas un to teritorija īpaši jāsargā no nelūgtiem viesiem

policijaJPG Neaizslēgtas mājas, saimniecības ēkas, pagraba vai garāžas durvis, viegli atslēdzamas vai uzlaužamas slēdzenes, atvērti logi, dažādu vērtīgu mantu vai neaizslēgtas automašīnas atstāšana pagalmā, nenorobežota teritorija, ilgstoša īpašuma atstāšana bez uzraudzības, ir tika daļa iemeslu, kas veicina zādzību izdarīšanu no privātmājām un to teritorijām. Vasaras sezona parasti ir garnadžu iemīļotākais laiks, gan tādēļ, ka saimnieki atstāj bez pieskatīšanas savas lietas māju pagalmos, gan arī biežāk savus īpašumus atstāj bez uzraudzības ilgāku laika posmu. Lai nekļūtu par zādzības upuri, policija aicina atcerēties un ievērot dažus drošības padomus.
Lasīt tālāk ...

Paziņojums par AS "Skulte LNG Terminal" paredzētās darbības ietekmes uz vidi novērtējuma sākotnējo sabiedrisko apspriešanu

10178 2 Floating LNG Terminal1 normal AS "Skulte LNG Terminal" ir uzsācis ietekmes uz vidi novērtējuma procedūru un organize paredzētās darbības sākotnējo sabiedrisko apspriešanu. Vērtējamā darbība - sašķidrinātās dabasgāzes termināļa un gāzes pārvades cauruļvada no Skultes ostas līdz Inčukalna pazemes gāzes krātuvei būvniecība - tiek plānota Rīgas jūras līcī, Saulkrastu, Limbažu, Krimuldas un Sējas novados. Pamatojums - Vides pārraudzības valsts birojs 2016.gada 24.maija lēmums Nr.157 par ietekmes uz vidi novērtējuma procedūras piemērošanu.
Lasīt tālāk ...

Peldūdens monitoringa rezultāti Skultes pagasta peldvietā "Vārzas" un Limbažu Lielezera peldvietā

DSC 1332 Veselības inspekcijas Sabiedrības veselības departamenta Vidzemes kontroles nodaļa informē, ka 2019. gada 11. jūnijā paņemtie peldūdens paraugi Limbažu novada Skultes pagasta peldvietā "Vārzas" (parauga identifikācijas Nr.A-V-PŪ-19-2) un Limbažos Lielezera peldvietā (parauga identifikācijas Nr.A-V-PŪ-19-1) atbilst Ministru kabineta 2017. gada 28. novembra noteikumu Nr.692 "Peldvietas izveidošanas, uzturēšanas un ūdens kvalitātes pārvaldības kārtība" prasībām un peldēties ir atļauts.

23. jūnijā Baumaņu Kārļa laukumā tradicionālais Zāļu tirdziņš

JPG 318 23. jūnijā no plkst.8.00 līdz 16.00 Baumaņu Kārļa laukumā un tam pieguļošo ielu posmos, Limbažu tirgus teritorijā un Jaunā ielā Nr.11 aicinām uz tradicionālo Zāļu tirdziņu, kurā varēs iegādāties Jāņu zāles un Jāņu vainagus, sieru, pīrāgus, zivis un kūpinājumus svētku galdam, kā arī rokdarbnieku un amatnieku darinājumus!
Lasīt tālāk ...

Aicinām Limbažu novada jauniešus iesaistītes projektā "PROTI un DARI!"

proti un dari Aicinām projekta aktivitātēs iesaistīties jauniešus vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kas pašreiz nemācās, nestrādā un nav reģistrējušies Nodarbinātības valsts aģentūrā kā bezdarbnieki. Projektā iespējams paplašināt savas zināšanas un iegūt jaunas prasmes, lai izvēlētos sev piemērotāko profesiju un uzsāktu mācības, vai arī atrastu savu vietu darba tirgū. Šobrīd novada jaunieši projektā piedalījušies, sākot no viena mēneša līdz pat deviņiem, gandrīz visi pēc tam uzsākuši mācības vai atraduši darbu.
Lasīt tālāk ...
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai pārvaldītu autentifikāciju, navigāciju, apmeklējumu un citas funkcijas. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.