VUGD: runājiet ar bērniem par rīcību ugunsgrēka gadījumā

Droshibas plans3 Aizvadītajā nedēļā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma zvanu no satraukta bērna, kurš stāstīja, ka dzīvoklī aizdegās putekļsūcējs, kuru viņš ir nodzēsis. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī putekļsūcējā bija gruzdējuši putekļi un atkritumi. Desmit gadus vecs bērns, kurš bija viens atstāts dzīvoklī, ugunsgrēku apdzēsa un dūmojošo putekļsūcēju iznesa kāpņutelpā.
Tikai bērna pareiza rīcība, atvienojot putekļsūcēju no elektrības un piezvanot uz 112, visticamāk pasargāja viņu no saindēšanās ar dūmiem vai pat izglāba viņa dzīvību.
Lasīt tālāk ...

Limbažu novada pašvaldība izsludina atklāto kultūras grupu pieteikšanos dalībai 39. Starptautiskajās Hanzas dienās

0067 No šī gada 27. jūnija līdz 30. jūnijam Pleskavā, Krievijā norisināsies 39. Starptautiskās Hanzas dienas. Tā kā Limbaži ir viena no Hanzas savienības pilsētām, tajās piedalīsies arī Limbažu novada pašvaldība. Lai Hanzas dienu dalībniekiem un apmeklētājiem popularizētu Limbažus un Limbažu novadu, vēlamies pastāstīt ne tikai par tūrisma un dabas objektiem, aktīvās atpūtas iespējām un mūsu mājražotāju ražojumiem, bet arī iepazīstināt ar kultūru un tās tradīcijām.
Lasīt tālāk ...

27. janvārī slēpošanas sacensības "Vieglās slēpes"

img 8859 27. janvārī no pulksten 11.00 Limbažu Lielezera pludmalē notiks slēpošanas sacensības "Vieglās slēpes". Sacensībās aicināts piedalīties ikviens slēpošanas entuziasts bez vecuma ierobežojuma! Sacensības notiks 3 trasēs: bērnu trase 500 metrus gara, tautas trase 5 kilometru, bet sporta trase 10 kilometrus gara.
Lasīt tālāk ...

27. janvārī zemledus makšķerēšanas festivāls “Lielezera cope 2019”

img 1117 copy 27. janvārī no pulksten 9.00 Limbažu Lielezerā norisināsies zemledus makšķerēšanas festivāls “Lielezera cope 2019”, kurā tiks noteikti Limbažu Lielezera labākie sportisti zemledus makšķerēšanā. Sacensībās var piedalīties jebkurš zemledus makšķernieks. Dalībnieku skaits sacensībās netiek ierobežots. Makšķerēšanas laiks – trīs stundas.
Lasīt tālāk ...

10 000 konteineri privātmājām iepakojuma nodošanai bez maksas

konteineri majsaimniecibaam SIA “ZAAO” (ZAAO), attīstot modernu, iedzīvotājiem ērtu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, ievieš individuāli dalīti vāktu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu privātmāju iedzīvotājiem Cēsu, Limbažu, Saulkrastu, Smiltenes, Valkas, Valmieras pilsētu teritorijās. Pakalpojums, kurš ietver 240 litru ietilpības konteineru uzstādīšanu vieglā iepakojuma un stikla iepakojuma nodalīšanai no sadzīves atkritumiem, privātpersonām būs pieejams bez maksas.
Lasīt tālāk ...

Imanta Ziedoņa muzejs izsludina jaunrades konkursu “Ideju pavasaris” skolēniem

IdejuPavasaris2019 01 Jau trešo gadu pēc kārtas Imanta Ziedoņa muzejs izsludinājis jaunrades konkursu “Ideju pavasaris”, kura ietvaros šogad 9. līdz 12. klašu skolēni no visas Latvijas aicināti kļūt par izglītības satura veidotājiem un iesniegt savas idejas inovatīvai mācību stundai muzejā. Pieteikumus konkursam “Ideju pavasaris” iespējams iesniegt līdz 8. martam. Darbu autoriem būs iespēja īstenot savas idejas jau šajā pavasarī, aprīlī un maijā, sevis izvēlētajā Latvijas muzejā.
Lasīt tālāk ...

Limbažu novada pašvaldība saņēmusi nodibinājuma “Zinātnes un inovāciju parks” Pateicības rakstu

doc00610720190115123333 001 Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros, 2018. gadā tika īstenots projekts “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā””, lai Latvijas skolu jaunatnei stiprinātu piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes. Projekta pirmajā kārtā piedalījās 220 skolas no visiem Latvijas reģioniem, kopumā iesniedzot 5914 darbus. Limbažu novadu konkursā pārstāvēja Umurgas pamatskola, Vidrižu pamatskola, Lādezera pamatskola, Limbažu novada ģimnāzija, Katvaru internātpamatskola, Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola, Limbažu 3. vidusskola un Pāles pamatskola.

Lasīt tālāk ...