Informējam, ka 29.04.2019 no plkst.02:00 līdz 06:00 portālā www.latvija.lv, nebūs pieejami Iekšlietu ministrijas Informācijas centra,  Valsts robežsardzes un Latvijas Republikas Prokuratūras e-pakalpojumi:
‘’Izziņas pieprasīšana par fiziskas personas sodāmību’’,‘’Administratīvo sodu pārbaude un nomaksa ‘’,’’Pierobežas joslas speciālo caurlaižu un reģistrācijas izziņu pieteikšana’’,’’Nolēmumi par mani prokuratūrā’’ un citi.

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ e-pakalpojumā “Reģistrācija Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros” nevar lejupielādēt (atvērt) atbildes dokumentu. Papildus informējam, ka atbildes dokuments tiek sūtīts arī uz portālā norādīto e-pastu (ja ir izvēlēts saņemšanas veids “Latvija.lv portālā un e-pastā”), kur var veiksmīgi lejupielādēt minēto dokumentu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Saistībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras organizēto tehnisko pārtraukumu no 29.04.2019 plkst.23:00 līdz 30.04.2019 plkst. 00:00 nebūs iespējams aktivizēt e-adreses kontu, nosūtīt un saņemt e-adreses ziņojumus. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Tehnisku iemeslu dēļ, nav pieejams e-pakalpojums “Saņemt e-konsultāciju no ģimenes ārsta”

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ portālā www.latvija.lv  nedarbojas e-pakalpojumi "Ieroču reģistrācija, atļauju, licenču un sertifikātu pārbaude",''Mani dati Biometrijas datu apstrādes sistēmā'',''Personu vai sabiedrības drošību apdraudējušo notikumu statistika'',''Personu vai sabiedrības drošību apdraudējušo notikumu apkopojums''. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

PĀRROBEŽU PAKALPOJUMU SNIEGŠANA