bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Otrdiena 26.03.2019 | Vārda dienas: Eiženija, Ženija

Saeimas komisijā vērtēs Igaunijas darbības principus depozīta sistēmas ieviešanā

Saeimas Tautsaimniecības komisijas un Vides un klimata apakškomisijas kopsēdē trešdien, 27.martā, tiks vērtēta Igaunijas pieredze un darbības principi depozīta sistēmas ieviešanai.

LVC vadītājs: Uz Latvijas valsts ceļiem šogad bedru nav vairāk kā citus gadus

Šogad uz Latvijas valsts ceļiem bedru nav vairāk kā citus gadus, apgalvo VAS Latvijas Valsts ceļi valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

Vēl divas nedēļas iespējams pieteikt idejas 9.Jauniešu Saeimas vēlēšanām

Saeima jau devīto gadu aicina jauniešus piedalīties projektā Jauniešu Saeima. Šogad tā galvenais temats Jaunietis. Latvija. Eiropas Savienība.

Uzsver nepieciešamību Latvijā attīstīt brīvprātīgo ugunsdzēsēju organizācijas

Lai veicinātu brīvprātīgo ugunsdzēsēju organizāciju un pašvaldību ugunsdzēsēju dienestu attīstību, paredzēts īstenots pilotprojektu, kurā no dažādiem reģioniem tiks izraudzītas piecas brīvprātīgo vai pašvaldības ugunsdzēsēju komandas.

Biržu indeksi krītas bažās par ekonomikas izaugsmes palēnināšanos

ASV un Eiropas biržu indeksi 25.martā lielākoties saruka, investoriem bažījoties par globālās ekonomikas izaugsmes krasu palēnināšanos.

Banku izsniegto kredītu apmērs pērn samazinājies par 6,1%

Latvijas banku izsniegto kredītu apmērs pagājušajā gadā samazinājies par 6,1% jeb 873,782 miljoniem eiro un 2018.gada beigās bija 13,567 miljardi eiro, tostarp kredītportfelis palielinājies astoņām bankām.

Jaunzeme neizslēdz iespēju, ka jāizstrādā jauna kases aparātu reforma

Nevar izslēgt iespēju, ka būs jāizstrādā jauna kases aparātu reforma – gadījumā, ja tiks konstatēts, ka pašreizējās prasības jau ir novecojušas un vairs nav atbilstošas reālajai tirgus situācijai.

Polija veido telekanālu Viļņa, tēmējot uz Lietuvas poļu kopienu

TVP Wilno jeb TVP Viļņa – tāds nosaukums dots Polijas valsts televīzijas telekanālam, ko plānot izveidot īpaši tam, lai Varšava informētu Lietuvas poļu kopienu.