Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS. Kleins Liepājas privātmāju būvēja desmit gadu
Vakar, 21:00 2
Vasara ir ne tikai atvaļinājumu laiks, bet arī viens no aktīvākajiem būvniecības periodiem. Savās privātmājās rosās arī sabiedrībā populāri vīrieši, kuri pēc radošā darba nododas fiziskām aktivitātēm.
 
 

Spilgts citāts

70 Jāņos pieķerti dzērājšoferi?! Joprojām teicienam «prātiņ, nāc mājās» ir spēks. Bet ar teicienu nav līdzēts – policijai būtu pirms Līgosvētkiem jāveic alkometru dalīšanas reidi. Varbūt tas ļaus šoferīšiem nākt pie prāta? Ja jau «ballējam, izzzzguļam» akcija nelīdz
- Anita DAUKŠTE
„Rīgas satiksme" informē, ka no šī gada 8. jūlija līdz augusta beigām tiks veikts pilotprojekts, kurā 1. trolejbusa un 10., 20., 28., un 60. autobusa maršrutā pasažieru iekāpšana notiks tikai pa priekšējām durvīm, savukārt izkāpšana pa vidējām un aizmugures durvīm. Brauciens šo maršrutu transportlīdzekļos jāreģistrē pie vadītāja konsoles, tādējādi vadītājs sekos līdzi, lai visi pasažieri veiktu reģistrāciju.
 
Pārbaudot ārstniecības iestādes, kuras veic krūts vēža profilaktiskās pārbaudes, tas ir, skrīninga mamogrāfiju, starpinstitūciju darba grupa nav konstatējusi neatbilstību vai pārkāpumus, kas varētu nodarīt kaitējumu pacientiem.
 

 

Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Grozies kā gribi, pat vislielākais ideālists bez naudas dzīvot nevar. Numeroloģijā iespējams saskatīt cilvēka potenciālu, tajā skaitā attiecības ar naudu. Hirologi zina, kāda izskatās tā dēvētā miljonāra zīme cilvēka plaukstā. Tie, kuriem tāda zīme ir, ir spējuši iegūt lielu naudu. Arī numerologs spēj atšifrēt naudīga un beznaudīga cilvēka ciparu kombinācijas.