“Attīstībai / Par!” rosinās diskusiju starp Saeimas partijām par to, ka Latvijas pilsonība jāpiešķir visiem aptuveni 2933 Latvijas nepilsoņu bērniem, kas nav sasnieguši 15 gadu vecumu un nevar paši pieteikties pilsonības iegūšanai. Partiju apvienība atbalsta Valsts prezidenta iniciatīvu Latvijas pilsonību piešķirt pēc 2020.gada 1.janvāra dzimušajiem bērniem, bet uzskata, ka ir jāsper platāks solis sabiedrības saliedētības stiprināšanā.
 
 

Spilgts citāts

Dzirdat troksni, it kā no jūsu ausīm krīt priekšvēlēšanu makaroni? Jā, jā, tie paši – par OIK maksājumu atcelšanu
- Anita DAUKŠTE

Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS: Virga nespēj sev piedod, ka nebija klāt tēva nāves brīdī
8:00 7
Rokmūziķis un grupas «Līvi» veterāns Ainars Virga (54) ir piedzīvojis sāpīgu zaudējumu. Mūžībā aizgājis viens no viņa tuvākajiem cilvēkiem un dzīves skolotājiem – tētis Ivars Virga. Pēdējā laikā tēta veselība saasinājās un Ainars viņam bija līdzās, lai atbalstītu. Ir pagājis mēnesis kopš tēvs nāves, tomēr Ainars joprojām nespēj sev piedot, ka tieši šajā liktenīgajā dienā uz īsu brīdi bija izlēmis doties prom no Liepājas slimnīcas.
 
 
Pārdomāts un regulārs treniņu režīms ir nepieciešams, lai gūtu panākumus izvēlētajā sporta veidā. Taču ne mazāk svarīgs ir ikdienas ritmam un treniņu režīmam atbilstošs uztura plāns. Cik cilvēku, tik viedokļu, tāpēc nav brīnums, ka daudzi iekrīt plaši izplatītu mītu lamatās par to, kā jāēd treniņu starplaikos. Lai viestu skaidrību un kliedētu vismaz dažas aplamības, palīgā nāk fitnesa treneris un Rimi Labākai dzīvei eksperts Kārlis Birmanis.
 

 

Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv