Lai gan bezdarbnieku skaits valstī ir sarucis, bezdarbnieku ar invaliditāti īpatsvars kopējā bezdarbnieku saimē ir pieaudzis. Intervijā Atbalsts plecam Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone norāda, ka tas ir saistīts ar aģentūras aktīvo sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām un pašu cilvēku ar invaliditāti interesi par iespējām atrast darbu.
 

Spilgts citāts

Paradoksāli, bet tieši jaunie, šķietami uz reformām visvairāk vērstie politiskie spēki tagad nodarbojas ar iepriekšējās valdības iesākto reformu apturēšanu – gan veselības aprūpes pakalpojumu dalīšanu divos «grozos», gan tagad topošā izglītības ministre izsakās visai skeptiski par bērnu sūtīšanu skolā no sešu gadu vecuma. Šīs vecās reformas gan tiešām nebija visai prātīgas. Jācer tikai, ka jaunās nebūs vēl bezprātīgākas.
- Anita Daukšte

VideoVairāk >

Luīze un Kaspars nejauši satiekas braucienā uz Jāņiem. Viņa bēg no kaitinošiem kaimiņiem un vispārējas bezjēdzības sajūtas, viņš — no brūkošas laulības. Abi ir jauni, talantīgi un apjukuši, abi sapņo kļūt par māksliniekiem, un abi nezina, ko iesākt ar savu dzīvi. Varbūt tāpēc viņu kopīgais izbrauciens pārvēršas par savādu, brīžiem komisku un brīžiem sarežģītu ceļojumu cauri attiecībām trīs gadu garumā. Aktieri Anta Aizupe un Āris Matesovičs režisores Alises Zariņas pilnmetrāžas filmā Blakus - no 1. marta kinoteātros visā Latvijā!
 
 

Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS: Bulis un Kareļins spriež, kas notiks ar divām tonnām kokaīna
Vakar, 17:05 4
Valsts policija ir atradusi līdz šim lielāko kokaīna kravu Latvijā – vairāk nekā divas tonnas. Seriāla «Viņas melo labāk» zvaigznes, aktieri Andris Bulis un Kristians Kareļins mikroblogošanas vietnē «Twitter» prāto, ko policija iesāks ar divām tonnām atrastā kokaīna.
 
 
Tukuma un Tukumam tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, aicina pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 24. janvāra līdz 14. februārim Audžu ģimeņu atbalsta centrā “Terēze”, Pils ielā 11, Tukumā. 
 

 

Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv