Sarandë. Zbulohet ngjarja e djegies së autobuzit dy ditë më parë, vihet në pranga autori

Sarandëdrejtoria-e-policise-vlore

Zbulohet ngjarja e djegies së autobuzit dy ditë më parë, vihet në pranga autori.

Në vijim të punën intensive për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur mesnatën e 10 Prillit në Konispol, për djegien me zjarr të autobuzit në pronësi të shtetases H.S, shërbimet e policisë bënë të mundur identifikimin, kapjen dhe arrestimin e shtetasit Sh.B., 22 vjeç, banues në Delvinë, i cili dyshohet të jetë autori në lidhje me djegien e qëllimshme të këtij mjeti.

Pas kontrollit të ushtruar në banesën e tij në Delvinë, policia ka sekuestruar në cilësinë e provave materiale 25 fishekë luftarak dhe një sasi fara narkotike të dyshuara si cannabis sattiva.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprat penale "Shkatërrimi i pronës me zjarr", "Prodhimi dhe mbajtja pa leje e municioneve luftarake" dhe "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

Arkiva

Korrik 2019
He Ma Me En Pr Sh Di
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

wholesale Ncaa jerseys Cheap power tools wholesale Cheap jerseys cheap hydro flask X videos wholesale Nhl jerseys Wholesale NBA Jerseys cheap anello backpack wholesale the north face backpack cheap yeti cups Dynamo, Kiev cheap gymshark clothes wholesale Nfl jerseys cheap tumi backpack cheap off white wholesale Soccer jerseys cheap RayBan Sunglasses cheap Mobile phone cheap fjallraven backpack Cheap Nike Shoes
Wholesale jerseys |