Tiranë. Finalizohet operacioni policor i koduar “Imobiliare”.

Tiranëd.p.tirane

Finalizohet operacioni policor i koduar “Imobiliare”.

Operacioni nga Seksioni për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Ndalohet një shtetas kosovar për konsumim të elementëve të veprave penale “Mashtrim” dhe “Fshehje të ardhurash”.

Seksioni për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, në kuadër të operacionit policor të koduar “Imobiliare”, ndaloi shtetasin:

- Sh. M., 40 vjeç, lindur në Kosovë dhe banues në Prishtinë.
 
Ky shtetas nën siglën e një agjencie nëpërmjet mashtrimit iu ka marrë shtetasve të ndryshëm shuma të konsiderueshme parash në formën e kaparit për blerje apartamenti.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprime të mëtejshme.

Arkiva

Korrik 2019
He Ma Me En Pr Sh Di
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

wholesale Ncaa jerseys wholesale Nfl jerseys cheap fjallraven backpack cheap off white wholesale Soccer jerseys cheap Mobile phone cheap RayBan Sunglasses Cheap Nike Shoes wholesale the north face backpack cheap tumi backpack cheap anello backpack Cheap power tools wholesale Cheap jerseys cheap hydro flask Dynamo, Kiev cheap yeti cups wholesale Mlb jersey wholesale Nhl jerseys X videos cheap gymshark clothes
Wholesale jerseys |