Kukës. Ndërhyrja në kohë e Policisë, parandalon një ngjarje të rëndë kriminale.

Kukës.kukesi 1
 
Ndërhyrja në kohë e Policisë, parandalon një ngjarje të rëndë kriminale.
 
Arrestohet në flagrancë autori, si dhe i bllokohet arma  e gjahut.
 
 
Eshtë marrë informacion se një shtetas ka kërcenuar një drejtues Institucioni në Qarkun e Kukësit, menjëherë strukturat e Policisë të Komisariatit dhe DVP Kukës kanë vlerësuar informacionin dhe  organizuar punën, ku u bë e mundur arrestimi në flagrancë i shtetasit;
 
-P.H., vjeç 40, banues në Kukës.
 
Nga veprimet hetimore rezulton se shtetasi P.H., ka kërcënuar një drejtues Institucioni, dhe është larguar në banesë për të marrë armën e gjahut të cilën e posedonte me leje, ku është rikthyer përsëri tek instuticioni, duke prishur dhe qetësinë publike, dhe në këto momente falë ndërhyrjes së shpejtë të Policisë u bë e mundur kapja e autorit si dhe bllokimi i armës.
 
Materialet për veprime të mëtejshme  i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës për veprat penale “Kanosja për shkak të detyrës” dhe “Prishja e qetësisë publike”.

Arkiva

Korrik 2019
He Ma Me En Pr Sh Di
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

cheap off white Dynamo, Kiev Cheap Nike Shoes Cheap power tools cheap Oakleys Sunglasses cheap fjallraven backpack wholesale Ncaa jerseys cheap tumi backpack cheap RayBan Sunglasses wholesale Nfl jerseys cheap Mobile phone cheap gymshark clothes X videos Wholesale NBA Jerseys wholesale Nhl jerseys wholesale Cheap jerseys wholesale Mlb jersey cheap yeti cups cheap swiss gear backpack cheap anello backpack
Wholesale jerseys |