A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.al

Ndodh sot

ne teksteshqip.al

(Story)

Viola

feston sot

ditëlindjen

Lazy

mbush sot

30 vjeç

Irma Kurti

mbush sot

53 vjeç

Elbenita Kajtazi

mbush sot

28 vjeç

Ermal Mamaqi

mbush nesër

37 vjeç

Marsela Çibukaj

feston nesër

ditëlindjen

Odhise K. Grillo

përkujtohet nesër

në 87 vjetorin e lindjes

İrem Derici

mbush nesër

32 vjeç

Dj Sardi

mbush nesër

31 vjeç

Shqipri Kelmendi

mbush nesër

40 vjeç

Laura Toska

mbush nesër

27 vjeç

Arbnora Rexhepi

mbush nesër

18 vjeç

Pandi Laço

mbush nesër

52 vjeç

Miradije Aliu

mbush nesër

47 vjeç

Sabit Bilalli

mbush nesër

57 vjeç

📈 Më Të Klikuarit e Javës

Doruntina Shala, TAYNA (emri skenik) eshte nje kengetare/repiste nga qyteti i Prizrenit por jeton ne Prishtine. Ajo eshte cilesuar si nje nder kengeta...
Një emër tashmë i njohur për të gjitha gjeneratat e muzikdashësve të muzikës argëtuese shqipe, kështu mund ta përmbledhim shkurt këngëtaren tonë Altun...
Yll Limani u be i njohur per publikun e gjere pas paraqitjes se tij dhe suksesit ne edicionin e pare te reality talent show "The Voice of Albania" ne ...
Këngëtarja Rina Balaj është pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. Më da...
Viktor Paloka i njohur si Rebel a.k.a. Unikkatil është nje repper nga Prishtina qe jeton në Bronx, New York. Shkollën fillore e mbaroi në Prishtinë. M...
Feronit Shabani i njohur me nofken Fero eshte nje reper i njohur tashme ne estraden shqiptare. Ne fillim te karrieres se tij ai nuk e pati shperthimin...
Këngëtarja Orhidea Latifi është pjesë e OnRecords dhe të gjithë e njohin si Kida. Ajo jeton në Prishtinë me prindërit e saj. Më datë 11 Janar 2014,...
Albani me origjinë është nga Vlora. Babai i tij në atë kohë punonte si oficer dhe i duhej të shpërngulej në Lushnje ku dhe lindi Albani. Pas disa vjet...
Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz, se bashku me Visar Shalen. Pas disa vitesh suksesesh, grupi u shperbe pas mosmarreveshjeve ...
Xhensila u be e njohur fale talent show “Ethet e se premtes mbrema”. Ajo atehere ishte vetem 14 vjeç. Është një nga këngëtaret me vokalin më të ëmbël ...

🔝 TopSpot 100

» Renditja e Plotë »

📊 Votimi i Javës

Këngëtari Më I Mirë
Votimi i Javës: 18-24 Mars 2019  

(51%, 81 vota)
(32%, 51 vota)
(10%, 16 vota)
(5%, 8 vota)
(2%, 3 vota)
(1%, 1 vota)

Numri i Votave: 160

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  gazi2016

Më shumë votime »


🔜 Videoklipe Së Shpejti ⌛

“Kam Pi Une Me Harru”

Arinda Gjoni

2019-03-21T17:00:00

“Kqyre Ti”

Ana Kabashi Feat. Nush

2019-03-22T18:00:00

“Home”

ParadoX Feat. Bojken Lako

së shpejti...

“Lotet”

Jehona Lumi

së shpejti...

“Pa Dashni”

Ronela Hajati

së shpejti...

“Nuk E Di”

Era & Nora

së shpejti...

“Kilimili”

Granit Derguti & Eva Ndoja

së shpejti...

“Nani Nani”

Landi Roko

së shpejti...

“Pretty Gangster”

Baby G Feat. Lim Hoti

së shpejti...

“Nje Nate”

Alida

së shpejti...

» Më shumë video »

🆕 Të Rejat E Fundit