Česká hlava

 • Přihlášení do 12. ročníku soutěže Machři roku se chýlí ke konci - přihlášky zasílejte do 8.7.2019!

  Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Hlavní město Praha a Česká Hlava PROJEKT, z.ú., vyhlašují tento rok již 12. ročník Celostátního setkání učňovské mládeže Machři roku 2019. Letošní ročník se uskuteční v úterý 17. 9. 2019 na Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3.
  Podmínky účasti a soutěžní obory naleznete ZDE.

 • XVIII. ročník soutěže Česká hlava v plném běhu - termín nominací prodloužen do 8. 7. 2019

  Sběr nominací do XVIII. ročníku soutěže Česká hlava pro české vědce, konstruktéry a nadané studenty vysokých škol pokračuje.
  I v letošním roce budou laureátům rozdány finanční odměny v celkové výši 1 350 000,- Kč.
  Statut soutěže a podrobné podmínky účasti naleznete ZDE.

 • Společnost Crytur a Matematicko fyzikální fakulta Univerzity Karlovy se staly partnery nové kategorie v Českých hlavičkách

  Speciální kategorie Universum vyhrazená matematice a fyzice bude od letoška součástí badatelské soutěže pro mladé studenty České hlavičky. Více informací

 • 13. ročník Českých hlaviček probíhá - sběr nominací prodloužen do 8. 7. 2019

  Naše společnost ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásila Statut již třináctého ročníku soutěže pro nadanou středoškolskou mládež České hlavičky. Podmínky účasti a popis vyhlášených kategorií naleznete ZDE.
  Zaslat přihlášky je možné do 8. července 2019. Televizní galavečer k udílení cen se uskuteční 21.10. v SONO Centru v Brně. Více o soutěži ZDE.

Generální partneři

Veolia Česká republika

Partneři projektu

Hospodářská komora
Svaz průmyslu a dopravy ČR

Dárci projektu

ČEPS

Mediální partneři projektu

Česká televize
Hlavičkiáda
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.

cheap fjallraven backpack cheap Mobile phone cheap swiss gear backpack Dynamo, Kiev wholesale Ncaa jerseys wholesale Nfl jerseys cheap anello backpack cheap gymshark clothes wholesale Cheap jerseys Cheap Nike Shoes Wholesale NBA Jerseys cheap off white wholesale Mlb jersey wholesale the north face backpack cheap yeti cups cheap RayBan Sunglasses wholesale Nhl jerseys cheap tumi backpack cheap Oakleys Sunglasses cheap hydro flask
Wholesale jerseys |