23. dubna, 2019 - svátek má Vojtěch

Aktuální zpravodajství - Aktuálně články, zprávy a aktuality

Firemní PR články, zprávy a aktuality

Novináři a celebrity si vyzkoušeli sebeobranu a první pomoc

Firemní » Tiskové zprávy aktuálně » 18. duben, 2019

Zástupci médií a představitelé kulturní scény se 11. 4. 2019 sešli v prostorách FTVS UK, aby si vyzkoušeli, jak vypadá školení sebeobrany a první pomoci. Cílem bylo motivovat veřejnost, aby se aktivně zajímala o ochranu bezpečí, zdraví a života – svých vlastních i druhých. V rámci akce „Modelovky VIP­+PRESS – sebeobrana a první pomoc“, pořádané Sebeobranou Praha a Firsthelp educations, si herec Robert Jašków, zpěváci Jan Kříž a Vojtěch

Hledáte dokonalé dveře? Bílé padnou do každého interiéru!

Firemní » Propagace Produktů aktuálně » 02. duben, 2019

Hledáte dokonalé dveře? Bílé padnou do každého interiéru! Modernizujete nebo předěláváte interiér a nevíte si rady s výběrem těch správných dveří? Lámete si hlavu, jak jejich vzhled sladit s dekorem podlah a ostatním nábytkem? Pak vsaďte na jednoduchost – bílé dveře se hodí do jakéhokoliv interiéru a příjemně ho prosvětlí. Bílé dveře jsou doslova jedničkou na trhu. Jejich jednoduchost a nadčasovost okouzlí každého zákazníka napříč generacemi. Bílé

Aktuální Zpravodajství

Rádio Praha

CVVM: Největší podporu mezi stranami si drží ANO, za ním je ODS

Radio.cz | Zpravodajství » Dnes

Největší podporu mezi politickými stranami si nadále udržuje ANO, podle volebního modelu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) by ho v dubnu při volbách do Sněmovny podpořilo stejně jako o měsíc dříve 32 procent lidí. S výrazným odstupem za hnutím premiéra Andreje Babiše by skončilo ODS s 14 procenty,…

Euro.cz

ANO by volilo 32 procent lidí, vyplývá z průzkumu. Komunisté posílili

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Největší podporu mezi politickými stranami si nadále udržuje ANO, podle volebního modelu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) by ho v dubnu při volbách do Sněmovny podpořilo stejně jako o měsíc dříve 32 procent lidí. Komunisté v porovnání s březnem posílili o 2,5 procenta.

Aktuality z Prahy

Sport - Sportovní zpravodajství

sport.cz

Češkám ubyly soupeřky. Turnaj ve Stuttgartu přišel o několik hvězdných hráček

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Měl to být turnaj plný hvězd. Avšak ještě před jeho startem se odhlašuje jedna za druhou. Do Stuttgartu kvůli zranění nedorazí světová dvojka Simona Halepová, světová šestka Elina Svitolinová a fanoušci se nedočkají ani avizovaného návratu Marie Šarapovové. O to větší šanci tady uspět mají Češky. Petra Kvitová se může dokonce stát světovou jedničkou.

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

VIDEO: 17 neuvěřitelných sportovních propadáků, kiksů a trapasů

SportRevue.cz | Sportovní » Dnes

Život není jen plný úspěchů, slávy a povedených kousků. A to ani ten sportovní. O trapné chvilky, chyby a propadáky v něm není nouze.

Zábava a zajímavosti

Novinky.cz

Velikonoční zajíček zmlátil agresora, který plivl na ženu

Novinky.cz | Zábava » Dnes

Když Antoine McDonald z amerického Orlanda uviděl před sebou na chodníku muže, který se pere se ženou, neváhal ani vteřinu a okamžitě se vrhl ženě na pomoc. Neuvědomil si ale, že má na sobě stále kostým velikonočního zajíčka, díky čemuž se záznam krátké bitky stal internetovým hitem.

Aha! online - bulvární portál

Holky pod zámkem znovu na scéně: Z výhrůžek jde strach!

ahaonline.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Už zítra televize Nova odvysílá premiérový díl ojedinělého pořadu Holky pod zámkem, kde budou diváci sledovat příběhy odsouzených žen z českých věznic. Jeden rok sledování života ve věznicích Drahonice, Velké Přílepy a Řepy přináší vhled do míst, které nikdo rád osobně nenavštíví. Co bývalou soudní  zapisovatelku dostalo za mříže? V čem se liší české a německé vězení? A jak to mají odsouzené se sexem? 

World media