Ģimenes ārstu konsultatīvais tālr. 66016001
Senioriem.lv

7 soļi, lai noteiktu savu kaulu veselības stāvokli


Osteoporoze un ārstēšana


7 soļi, lai noteiktu savu kaulu veselību Osteoporoze un ārstēšana

 

Lai osteoporoze mums nodarītu pēc iespējas mazāk ļaunuma, mums jābūt stipriem savā ticībā - ticībā ārstam, zālēm, sev un vēl...

 

Mūsu dzīvē pietiekami daudz ir atkarīgs no mums pašiem, lai vajadzētu aktīvi rīkoties. Kā gan mēs varam sev palīdzēt? Ļoti viegli - izturēties pret savu ķermeni ar rūpēm un saprātu - veselīgs un aktīvs dzīvesveids, nedarīt pāri saviem spēkiem, un uzklausīt padomu no zinoša ārsta.

 

Puse no veiksmes slimības ārstēšanā ir ārsta rokās, tādēļ mums ir jātic un jāpaļaujas, ka ārsts zina labāk. Tikai sadarbojoties ar ārstu un konsekventi līdzdarbojoties, varam uzlabot savu veselību. Brīnumi šajā dzīvē notiek bieži, bet ne pēc mūsu pasūtījuma, tādēļ jārīkojas pēc labākās sirdsapziņas visās lietās, arī attiecībā pret savu veselību, lai ne tikai mazinātu savas sāpes, bet arī atkarību no tuvāko cilvēku žēlastības un finansēm, jo ārstēšanās izmaksā diezgan dārgi.

 

Ar lielajiem un regulārajiem tēriņiem zālēm, nonākam līdz jautājumam, vai šīs zāles ir tās labākās man, jo mana draudzene lieto citas, bet kaimiņienei izrakstītas vēl savādākas. Tad nu atkal jāpaļaujas uz zinoša un prasmīga ārsta viedokli, kurš jums ir piemeklējis visatbilstošākās zāles no plašā pieejamo medikamentu klāsta. Ja rodas šaubas, tās vajag izkliedēt ar konsultāciju pie vēl kāda cita ārsta, jo divas galvas mēdz būt labāk nekā viena.

 

Taču vissvarīgākā no visām ir jūsu galva un jūsu ticība saviem spēkiem, ārstam un zālēm. Neko nedarot un paļaujoties uz brīnumu, tas ir kā gaidīt lielo laimestu nekad nepērkot loterijas biļetes. Ticiet savam 'laimestam' un rīkojaties! Neatliekat rūpes par sevi pēdējā vietā, jo savām otrajām pusītēm, bērniem, mazbērniem un tuviniekiem jūs esat vajadzīgi. Mīliet sevi un ticiet.

 

 

Osteoporozes pacientu stāsti


Anitas Kvālas stāsti

Pirmais stāsts

Otrais stāsts

 

Ainas stāsts

 

Ineses stāsts