Контакти

Новини

Новини
Віртуальний 3D-тур по ХНУРЕ

Віртуальний 3D-тур по ХНУРЕ

06.07.2018

Шановні абітурієнти, випускники та гості нашого сайту!

Сьогодні Ви маєте можливість фактично доторкнутися до стін Університету та побачити на власні очі, як виглядає ваша Alma Mater  – Харківський національний університет радіоелектроніки!

Детальніше
Новини

У ХНУРЕ пройшли змагання з програмування мобільних платформ BCOPT-2019

22.03.2019

22 березня, у рамках Олімпіади з радіотехніки, на базі кафедри РТІКС пройшли змагання з програмування мобільних платформ, у яких взяли участь вісім команд з чотирьох українських вишів.

Детальніше
Новини

ХНУРЕ буде реалізовувати спільні проекти з турецькими колегами

22.03.2019

З 11 по 16 березня проректор з міжнародного співробітництва Харківського національного університету радіоелектроніки Мурад Омаров відвідав Стамбульський технічний університет

Детальніше
Новини

Делегація ХНУРЕ у Польщі. Перспективи реалізації нових можливостей для магістрів

22.03.2019

Делегація Харківського національного університету радіоелектроніки провела зустріч із ректором Вроцлавської політехніки Тадеушем Віенцковським та проректором з наукової та міжнародної роботи Анджеєм Трохімчуком, темою якої стало питання реалізації програми подвійних дипломів для магістрів обох університетів, спільних наукових досліджень та стажування викладачів.

Детальніше
Новини

Результати Спартакіади ХНУРЕ серед гуртожитків

22.03.2019

18-19 березня у Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшов Чемпіонат з настільного тенісу за програмою Спартакіади ХНУРЕ серед гуртожитків.

Детальніше

ХНУРЕ - перший серед кращих!

Партнери

EPAM Systems
Nix Solutions
InfoStroy
GlobalLogic
Sigma
Gameloft
Jabil
Rubika
Flex