Контакти

Новини

Новини
Віртуальний 3D-тур по ХНУРЕ

Віртуальний 3D-тур по ХНУРЕ

06.07.2018

Шановні абітурієнти, випускники та гості нашого сайту!

Сьогодні Ви маєте можливість фактично доторкнутися до стін Університету та побачити на власні очі, як виглядає ваша Alma Mater  – Харківський національний університет радіоелектроніки!

Детальніше
Новини

У рамках «Winter holidays» школярі опановували сучасні технології

14.01.2019

11 січня у рамках освітнього проекту «Winter holidays», що проходив за ініціативою адміністрації та викладачів Харківського національного університету радіоелектроніки, співробітники кафедри РТІКС провели для школярів майстер-класи за напрямками «Сонячна панель своїми руками» та «Мікроконтролери – це просто».

Детальніше
Новини

Школярі отримали сертифікати про закінчення Зимової математичної школи у ХНУРЕ

11.01.2019
Сьогодні, 11 січня, у Харківському національному університеті радіоелектроніки підбили підсумки роботи Зимової математичної школи, проект якої був реалізований керівництвом вишу та фізико-математичним ліцеєм №27.

Детальніше
Новини

Winter Holidays збирає школярів

11.01.2019

10 січня кафедра медіасистем та технологій Харківського національного університету радіоелектроніки провела два майстер-класи «Створи свою новорічну листівку – це найкращий подарунок!» та «Жива новорічна анімація!» в рамках Winter Holidays. 

Детальніше
Новини

У ХНУРЕ продовжуються профорієнтаційні акції для учнів

11.01.2019

10 січня 2019 року на базі кафедри інфокомунікаційної інженерії факультету інфокомунікацій в рамках заходу NURE Winter holidays відбувся майстер-клас для школярів на тему “Кібербезпека, криміналістика та кіберзлочини”. 

Детальніше

ХНУРЕ - перший серед кращих!

Партнери

EPAM Systems
Nix Solutions
InfoStroy
GlobalLogic
Sigma
Gameloft
Jabil
Rubika
Flex