new-tariff  

Новини КП "Черкасиводоканал"

До уваги споживачів артезіанської води!

artvoda2 - копияУ зв’язку з технічним обслуговуванням автомобіля, який доставляє по місту артезіанську оброблену питну воду, 29 квітня, вода не буде реалізовуватися за наступними адресами:

Понеділок:

вул. Якубовського, 8;

вул. Тараскова, 16;

вул. Героїв Майдану, 9;

Детальніше...

Безпека понад усе!

3u«Безпечне та трудове майбутнє праці» – саме під таким гаслом проходить цьогорічний Тиждень охорони праці в Черкаській області. З цієї нагоди на території КП «Черкасиводоканал» відбувся захід покликаний навчити працівників підприємства миттєвому реагуванню на надзвичайні ситуації задля збереження здоров’я свого та своїх колег.

Детальніше...

Обери найзручніший для себе спосіб передачі показників лічильників

voda2019Для правильного нарахування за спожиті послуги водопостачання та водовідведення необхідно вчасно передавати показники засобів обліку. Робити це слід щомісяця з 20 по 30 (31) число. Для зручного та оперативного отримання інформації в КП «Черкасиводоканал» працюють наступні сервіси: Telegram, sms-повідомлення,особистий кабінет на офіційному сайті та call-центр.

Детальніше...

Обмін досвідом – шлях до вдосконалення

5y

Модернізація виробничих потужностей, автоматизація робочих процесів та покращення обслуговування населення є пріоритетним завданням для КП «Черкасиводоканал». Спеціалісти нашого підприємства зустрілися з колегами в Кропивницькому для обміну досвідом у питаннях вдосконалення роботи водоканалів.

Детальніше...

Сміття в каналізації - пряма загроза безперебійності системи водовідведення

каналізація не смітникЩотижня працівники Черкасиводоканалу ліквідовують понад 50 каналізаційних засмічень, промиваючи під значним тиском тисячі метрів трубопроводів. Причиною цьому, у більшості випадків, є порушення споживачами правил користування каналізацією.

Детальніше...

З 1 травня зміниться вартість доочищеної питної води

artvodaЗ 1 травня 2019 року зміниться ціна на доочищену питну воду, яка реалізується в магазині «Криниця» (вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 КП «Черкасиводоканал»), в автоматах розливу та у мобільних точках продажу з автомобілів підприємства біля житлових будинків.

Детальніше...

З 1 травня запрацюють черкаські водограї

1y - копия

Ще у березні працівники КП «Черкасиводоканал» розпочали роботи з підготовки до запуску міських фонтанів. Вони налагоджують всі системи, очищають чаші, а де потрібно проводять ремонт та часткову реконструкцію.

 

Детальніше...

У травні кожен абонент «Черкасиводоканалу» отримає щорічний звіт

022На виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) від 30.03.2017 № 464 КП “Черкасиводоканал”, як виконавець послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), виробник послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, забезпечує доведення до відома споживачів інформації щодо:

Детальніше...

Оголошення про відкрите обговорення щодо необхідності внесення змін до тарифів та Інвестиційної програми КП «Черкасиводоканал» на 2019 рік

t 1 vodaНа виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, нашим підприємством буде проведено відкрите обговорення щодо необхідності змін до тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) і Інвестиційної програми КП «Черкасиводоканал» на 2019 рік.

Детальніше...

Новини КП Черкасиводоканал