„Visą laiką viduje jausdavau, kad noriu padėti žmonėms“

Neringa Lubytė

„Širvintų kraštas“ jau rašė, kad nuo 2019 metų vasario 7 dienos Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigas paskirta eiti Neringa Lubytė. „Neringa Lubytė yra įgijusi ekonomikos ir verslo pagrindų aukštąjį universitetinį išsilavinimą, turi daug patirties viešajame sektoriuje: Širvintų r. savivaldybės administracijoje, Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos. Būdama Savivaldybės administracijos Investicijų skyriaus specialiste, o vėliau ir vedėjo pavaduotoja, turi projektų valdymo patirties, kurios labai reikia socialinėje sferoje,“ – rašė laikraštis. Skaityti daugiau »

Šiandien rajone turime keturis kartus daugiau automobilių, nei anuomet buvo visoje Lietuvoje

S. Kruopio archyvo nuotrauka

Skaityti daugiau »

Leido nuteistajam užsidirbti, kad šis turėtų iš ko mokėti

Vilniaus apygardos teismas pakeitė Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmų 2018 metų lapkričio 29 dienos nuosprendį, kuriuo Gediminas S. buvo nuteistas 120 MGL (4519,20 Eur) bauda dėl eismo įvykio, kurį padarė mūsų rajone, ties Klonėnų viensėdžiu. Skaityti daugiau »

Ypatinga popietė Čiobiškyje

Popietės dalyvės

Sakoma, kad poezija – tai muzika sielai. O gal tai sielos muzika? Juk eilės gimsta iš sielos gelmių, o poezija ir muzika drauge sutelkia žmogų, neišblaško jo, palengvina akistatos su savimi minutes. Kaip pavasarinis lietus atgaivina žemę, taip eilės ir muzika – sielą. Skaityti daugiau »

Lidso lietuvių bendruomenėje pirmu smuiku griežia širvintiškiai

Komandiruotės metu merė Živilė Pinskuvienė susitiko su Lidso meru Graham Latty. Nuotraukoje – meras su žmona.

Kovo 15-18 d. Širvintų savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, projekto „Globalios Širvintos“ administratorė Agnė Lazarevičiūtė drauge su oficialia delegacija bei Širvintų kultūros centro Anciūnų filialo kaimo kapela vyko į Jungtinę Karalystę, kur Lidso mieste dalyvavo vietos lietuvių bendruomenės organizuotoje lietuviškoje Kaziuko mugėje.

Skaityti daugiau »

Merė pasidžiaugė dideliu gyventojų susidomėjimu

Su vietos gyventojais bendrauja (iš dešinės) Jauniūnų seniūnijos raštvedė Diana Jacyno-Sperskė, Investicijų skyriaus vedėja Dovilė Audėjūtė, administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, merė Živilė Pinskuvienė.

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, Investicijų skyriaus vedėja Dovilė Audėjūtė bei prisijungusi Jauniūnų seniūnijos raštvedė Diana Jacyno-Sperskė toliau tęsia susitikimus su rajono gyventojais.

Skaityti daugiau »

Dyzeliniai automobiliai vis dar dominuoja rajono keliuose

Dyzelis (foto: europeandatajournalism.eu)

Dyzelis (foto: europeandatajournalism.eu)

VĮ „Regitra“ duomenimis, per du pirmuosius šių metų mėnesius Širvintų rajone padaugėjo įregistruotų kelių transporto priemonių. Lyginant su metų pradžia, jų parkas pasipildė 1111 įvairių klasių transporto priemonėmis ir kovo 1-ąją pasiekė 9739 įregistruotas transporto priemones. Sausio 1-ąją jų bendras skaičius šiek tiek viršijo 8,6 tūkstančio automobilių, motociklų, sunkvežimių, priekabų. Nors Pasaulyje vis labiau kalbama apie dyzelinių automobilių eros pabaigą, o kai kurios valstybės jau dabar imasi įvairių priemonių riboti tokių transporto priemonių eismą ir skatina ekologiško transporto plėtrą, Lietuvoje tai dar tolima ateitis. Ne išimtis ir Širvintų rajonas, kuriame kovo 1 dieną buvo įregistruota 5620 dyzelinių keleivinių automobilių, kitaip dar vadinamų lengvaisiais. Per du mėnesius jų padaugėjo 89. Skaityti daugiau »

Pirmieji Lietuvoje: Širvintų rajono PSPC veikia nauja telefonijos sistema

Registratūroje pasientus pasitinka visada geros nuotaikos registratorės Greta Pečiulytė ir Sandra Paulauskienė.

Registratūroje pacientus pasitinka visada geros nuotaikos registratorės Greta Pečiulytė ir Sandra Paulauskienė.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos praėjusių metų liepos 19 dienos įsakymu Pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaigose turi būti suteikta nuotolinė sveikatos priežiūros paslauga.  Skaityti daugiau »

Taurė iš Latvijos

Viduryje - Augustinas Griška.

Viduryje - Augustinas Griška.

Savaitgalį Latvijos mieste Iecava vyko tradicinės stalo teniso varžybos,kuriose buvo varžomasi dėl „Dartija“ sporto mokyklos įsteigtų taurių. Varžybos vyko trijose mergaičių ir vienoje berniukų amžiaus grupėse. Skaityti daugiau »

Profesinio meistriškumo pamokos Širvintų meno mokykloje

Seminaro akimirka.

Seminaro akimirka.

Kovo 7 d. Širvintų meno mokykloje vyko Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos ir Širvintų meno mokyklos Neformaliojo švietimo centro organizuotas seminaras „Mokinio kūrybinių genėjimų ugdymas grojant variniais pučiamaisiais instrumentas“. Seminaro dalyvius pasveikino Meno mokyklos direktorė Daiva Vinciūnienė. Ji pasidžiaugė, kad prieš trejus metus įkurta trimito klasė jau duoda savo vaisius. Šios klasės mokiniai jau džiugina savo pasirodymais koncertuose, šiais metais pučiamaisiais instrumentais grojančių vaikų grupę papildė saksofono klasės mokiniai. Ji taip pat džiaugėsi trimito mokytojo Roberto Vasilevskio iniciatyva pakviesti kolegas į profesinio meistriškumo pamokas. Skaityti daugiau »

Paieška

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas