Informacija iš naujausio numerio: Prieš ketverius metus buvusiųjų valdžioje sukelta isterija subrandino karčius vaisius: nenorima vadovauti rinkimų apylinkėms

Nijolė Lubienė įkalbinėja vieną patirties turintį rinkimų apylinkės komisijos narį, kad šis sutiktų būti pirmininku, tačiau atsakymas buvo kategoriškas: „Ne!“

Nijolė Lubienė įkalbinėja vieną patirties turintį rinkimų apylinkės komisijos narį, kad šis sutiktų būti pirmininku, tačiau atsakymas buvo kategoriškas: „Ne!“

Iki kovo 3 dieną vyksiančių Savivaldybių tarybų ir savivaldybių merų tiesioginių rinkimų liko 44 dienos, o iki išankstinio balsavimo – dar mažiau. Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, rinkimų dieną Širvintų rajone duris atvers 23 rinkimų apylinkes, kurios prie balsadėžių pakvies 14 210 rinkėjų. Pati didžiausia šioje rinkimų apygardoje – I. Šeiniaus rinkimų apylinkė Širvintose, kurios sąrašuose įrašyti 3076 rinkėjai, antra pagal dydį – Širvintų miesto rinkimų apylinkė, į „Atžalyno“ progimnaziją balsuoti pakviesianti 2490 rinkėjų. Gelvonų Skaityti daugiau »

Širvintos – pavyzdys didiesiems miestams

Žinomi Lietuvos žmonės – Marijonas Mikutavičius, Arūnas Valinskas, Algirdas Kaušpėdas, Andrius Mamontovas, organizacijos „Padėk gatvės vaikams“ bei futbolo mokyklos „Ataka“ vadovas Gediminas Tvarijonas, aktorius Mantas Stonkus, menininkė Nomeda Marčėnaitė, Lietuvos ledo ritulio federacijos vadovas Dainius Zubrus, buvę olimpiečiai Vida Vencienė, Povilas Vanagas, Margarita Drobiazko, daug sporto federacijų bei alkoholikų ir narkomanų centrų, kitų nevyriausybinių organizacijų atstovų išplatino viešą kreipimąsi, skirtą visiems pretendentams į Vilniaus mero postą, kuriuo pareiškė, kad Vilniui atėjo laikas investuoti į šiame mieste augančius vaikus ir sukurti jiems tinkamą aplinką sportuoti.  Skaityti daugiau »

„Kol kas aš vienintelė moteris Širvintų komisariate, turinti tokį laipsnį…“

Policijos komisariato viršininkas Almantas Lukša sveikina Astą Drėgvienę su komisaro laipsniu.

Policijos komisariato viršininkas Almantas Lukša sveikina Astą Drėgvienę su komisaro laipsniu.

Širvintų rajono policijos komisariato vyriausiajai tyrėjai Astai Drėgvienei suteiktas komisaro laipsnis.  Skaityti daugiau »

Apie „turtingą“ Rasos žodyną

Praėjusių metų vasarą širvintiškius konservatorius ir jų elektoratą protinusiai, kaip reikia kovoti su vietos valdžia, Seime trečią dešimtmetį berūgstančiai konservatorių frakcijos narei Rasai Juknevičienei, ko gero, gaila ne tik mūsų rajono gyventojų, prieš ketverius metus balsavusių už Živilę Pinskuvienę.  Skaityti daugiau »

Neįtikėtina: kaip prognozuota, šiluma šalyje pabrango, o štai širvintiškiai ją sugebėjo atpiginti

Teigiama, kad šalyje šilumos kainos didėjimui turėjo įtakos brangiau perkamas biokuras. Gal jis brango ir Širvintose, tačiau kol kas gyventojams parduodamos šilumos kainai tai įtakos nepadarė.

Teigiama, kad šalyje šilumos kainos didėjimui turėjo įtakos brangiau perkamas biokuras. Gal jis brango ir Širvintose, tačiau kol kas gyventojams parduodamos šilumos kainai tai įtakos nepadarė.

Neseniai energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas pareiškė, kad brangstančio biokuro įtaka šilumos kainai nėra tokia didelė, kokia buvo prognozuota. Kiek šilumos kainas išaugins brangstantis biokuras, atseit netrukus paaiškės. Tas „netrukus“ buvo penktadienis, kai Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija informavo, jog vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina sausio mėnesį Lietuvoje yra yra 5,50 ct/kWh (be PVM) ir, palyginus su gruodžio mėnesiu, padidėjo 2,42 proc. Per metus, nuo 2018 metų sausio iki 2019 metų sausio, vidutinė šilumos kaina šalyje padidėjo 5,97 proc., nors anksčiau buvo teigiama, jog brangstantis biokuras šilumą gyventojams pabrangins 10-15 proc. Skaityti daugiau »

Širvintų rajone – pusšimtis stambiųjų žemvaldžių

Kaip informuoja VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras, inicijuotas žemės ūkio valdų, kurių duomenys nebuvo atnaujinti per paskutinius 3 metus, išregistravimas.  Skaityti daugiau »

Kai „karalius“ užgrojo akordeonu, sunki ligonė visiems parodė, kad dar nepamiršo šokių judesių…

„Trys Karaliai“ vienoje iš aplankytų sodybų.

„Trys Karaliai“ vienoje iš aplankytų sodybų.

Pagal šiais laikais paplitusią versiją, gimus Jėzui Kristui ir danguje suspindus žvaigždei, jį aplankė trys Rytų karaliai, ir kiekvienas iš jų atnešė jam po dovaną. Iš tiesų Naujajame testamente rašoma, jog į Jeruzalę atvykę išminčiai iš Rytų – jie ieškoję maždaug dvejų metų berniuko, kuriam gimus danguje įsižiebė žvaigždė, judėjusi per dangų ir vedusi juos link Jėzaus Kristaus namų.

Rytuose yra manoma, jog išminčių buvo dvylika, tačiau, kadangi dovanos buvo trys, kituose kraštuose paplito nuomonė, jog trys buvo ir išminčiai. Karaliais jie pradėti vadinti tik viduramžiais. Skaityti daugiau »

Merė pagerbė žuvusiųjų už Laisvę atminimą

Koncertuoja Tremtinių ir politinių kalinių choras.

Koncertuoja Tremtinių ir politinių kalinių choras.

Sausio 13-ąją, minint Laisvės gynėjų dieną, Širvintų Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios, po kurių koncertinę programą dovanojo Širvintų kultūros centro folkloro ansamblis „Gojus“ ir Tremtinių ir politinių kalinių choras, renginį vedė Roma Vareikienė.  Skaityti daugiau »

Nupuoštos eglaitės sušildys širvintiškių butus. O širdis?

Į konteinerius gyventojai prie eglučių sumeta net baldus ir maišelius su plastmasiniais žaisliukais.

Į konteinerius gyventojai prie eglučių sumeta net baldus ir maišelius su plastmasiniais žaisliukais.

Nors prieš Kalėdas didieji prekybos centrai siūlo didelį dirbtinių eglučių ir kitų kalėdinių puošmenų pasirinkimą, daugelis lietuvių savo namams vis dar ieško gyvų, mišku kvepiančių žaliaskarių. Pasibaigus šventiniam periodui dažnam iškyla klausimas: kur padėti nupuoštą kalėdinę eglutę?  Skaityti daugiau »

Kaip brangiai pasiskolintus pinigus naudingai perskolinti … pigiau?

Kaip Jūs reaguotumėt į žinią, kad 2009 metais „zuokininku“ tapusio Kęstučio Pakalnio vadovaujama Širvintų rajono savivaldybė tam, kad galėtų tenkinti savo būtinus poreikius ir užtikrinti įsipareigojimus, iš kažkurio komercinio banko už plėšikiškus 9 proc. metinių palūkanų pasiskolino 13 milijonų eurų. Kadangi šalį užklupusios krizės metu tiek pinigų nei reikėjo, nei buvo kur dėti, rajono valdytojai tuojau pat didesnę dalį tų pinigų perskolino už … 0,5 proc. palūkanų.  Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

www.sdspintos.lt
www.casino-på-nett.no
Urologai Vilniuje

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

  
Statistika
Dabar svetainėje: 12 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.