E BUJSHME/ E kaloi me sukses operacionin, ja kur do t’i bashkohet PARTIZANIT Bruno TELUSHI

E BUJSHME/ E kaloi me sukses operacionin, ja kur do t’i bashkohet PARTIZANIT Bruno TELUSHI

Bruno Telushi kaloi me sukses operacionin në mushkëri. Mesfushori 28-vjeçar iu nënshtrua një ndëhyrje kirurgjikale për shkak  të një dëmtimi...
Read More
PROFIL/ Klubi i TIRANËS në zi, kush ishte ALI MEMA, kollozi i futbollit shqiptar që sot mbylli sytë përgjithmonë

PROFIL/ Klubi i TIRANËS në zi, kush ishte ALI MEMA, kollozi i futbollit shqiptar që sot mbylli sytë përgjithmonë

Ndarja e parakohshme nga jeta e legjendës së futbollit kombëtar, Ali Mema ka tronditur mbarë opinionin sportiv. Prej më shumë...
Read More
LAJM I ZI për sportin në vend, ndahet nga jeta legjenda e futbollit shqiptar dhe babai i trajnerit të TIRANËS

LAJM I ZI për sportin në vend, ndahet nga jeta legjenda e futbollit shqiptar dhe babai i trajnerit të TIRANËS

Një lajm i hidhur sot për futbollin shqiptar, teksa mësohet se është ndarë nga jeta Ali Mema. Ish-futbollisti legjendë i...
Read More
EKSKLUZIVE/ Stërvitje intensive në kryeqytet, flet Pero PEJIÇ: Kam ardhur për t’u bërë trajner në Shqipëri, PARTIZANI kampion, SKËNDERBEU u “dërrmua” nga CAS

EKSKLUZIVE/ Stërvitje intensive në kryeqytet, flet Pero PEJIÇ: Kam ardhur për t’u bërë trajner në Shqipëri, PARTIZANI kampion, SKËNDERBEU u “dërrmua” nga CAS

Pero Pejiç është një nga lojtarët që ka lënë gjurmë në kampionatin shqiptar. Sulmuesi kroat ka provuar të veshë fanelën...
Read More
Drithërimat “pushtojnë” “Fadil Vokrrin”, si përfundoi jashtë kjo perlë e Zenelit? (VIDEO)

Drithërimat “pushtojnë” “Fadil Vokrrin”, si përfundoi jashtë kjo perlë e Zenelit? (VIDEO)

Kosova ishte pranë një triumfi historik në kualifikueset e Euro 2020. Të dënuar nga fati, "Dardanët" u ndalën në barazim...
Read More

LAJMET E FUNDIT

VIDEO

VENDI

BOTA