EKSKLUZIVE/ Luante me parë me DINAMON dhe TIRANËN, mbrojtësi 31-vjeçar pranë firmës në kryeqytet

EKSKLUZIVE/ Luante me parë me DINAMON dhe TIRANËN, mbrojtësi 31-vjeçar pranë firmës në kryeqytet

Ervis Kaja është një emër i njohur në futbollin shqiptar. Qendërmbrojtësi 31-vjeçar ka luajtur më parë me disa skuadra të...
Read More
Merr fund pritja, Arapi zbulon të ardhmen (FOTO)

Merr fund pritja, Arapi zbulon të ardhmen (FOTO)

Renato Arapi është emri më i përfolur në ambjentin durrsak. Mbrojtësi kërkohet me ngulm nga Bledi Shkëmbi dhe palët kanë...
Read More
Merkato dhe miqësore, Skënderbeu nis negociatat me dy mesfushorë

Merkato dhe miqësore, Skënderbeu nis negociatat me dy mesfushorë

Skënderbeu vijon me pregatitjet e minifazës përgatitore për të qenë të gatshëm për ndeshjen e parë për këtë vit në...
Read More
Zëvendësuesi i Malokut, dy ish- portierët e Tiranës në listën e KUKËSIT

Zëvendësuesi i Malokut, dy ish- portierët e Tiranës në listën e KUKËSIT

Kukësi ka bërë deri më tani tre afrime cilësore në skuadër dhe skuadra duket e kompletuar. Ajo që shqetëson më...
Read More
Trajneri Daja me “dhimbje” koke, veç rrogave dëmtohen dhe 3 lojtarë titullarë

Trajneri Daja me “dhimbje” koke, veç rrogave dëmtohen dhe 3 lojtarë titullarë

Flamurtari vijon pregatitje për nisjen e kampionatit, por mendja vazhdon të ngelet te rrogat e prapambetura. Skuadra vijon punën, por...
Read More

LAJMET E FUNDIT

VIDEO

VENDI

BOTA