Zbulohet FOTOJA e hershme e Erion Veliajt, në fshat i hipur mbi kalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:41 15-04-2019 Zbulohet FOTOJA e hershme e Erion Veliajt, në fshat i hipur mbi kalë

Kryebashkiaku, Erion Veliaj ka konfirmuar për së dyti herë kandidaturën për bashkinë e Tiranës.

Gjithmonë jemi parë ta shohim Veliajn brenda kuadrit të politikanit, mirëpo është zbuluar një fotoja e hershme nga fëmijëria.

Veliaj shfaqet në një fshat të TIranës, i hipur mbi një kalë. Kryebashkiaku duket shumë i qeshur dhe i kombinuar mjaft bukur.

Kujtojmë që në shumë dalje televizive, Veliaj ka treguar se gjatë fëmijërisë ka shitur fiq.

56966777_2426745844225559_7519114118855393280_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070319175720215
array(2) { ["section"]=> string(74) "zbulohet-fotoja-e-hershme-e-erion-veliajt-ne-fshat-i-hipur-mbi-kale-160535" ["WebShieldDRSessionVerify"]=> string(20) "MYGSgagRmB1MXIabf3Za" }