Vazhdon 'furtuna' e ndryshimeve, largohet  kreu i policisë Dibër, kush e zëvendëson (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:53 15-04-2019 Vazhdon 'furtuna' e ndryshimeve, largohet  kreu i policisë Dibër, kush e zëvendëson (EMRAT)

Vazhdojnë ndryshimet në strukturat drejtuese të Policisë së Shtetit.

Është larguar nga detyra kreu i policisë Dibër, Edmon Tarkaj i cili ka qendruar për shumë vite në këtë pozicion drejtues.

Mësohet se Tarkaj është zëvendësuar nga Ylli Doda

Kujtojmë se kohët e fundit, drejtuesit e policisë së Shtett  kanë bërë shumë ndryshime në Tiranë, Fier, Elbasan dhe Durrës.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16915702819824
array(1) { ["section"]=> string(91) "vazhdon-furtuna-e-ndryshimeve-largohet-kreu-i-policise-diber-kush-e-zevendeson-emrat-160503" }

cheap tumi backpack cheap yeti cups Dynamo, Kiev cheap swiss gear backpack cheap Mobile phone wholesale Mlb jersey cheap hydro flask wholesale Soccer jerseys Cheap Nike Shoes wholesale Cheap jerseys Cheap power tools cheap off white X videos cheap gymshark clothes wholesale Nhl jerseys cheap Oakleys Sunglasses cheap anello backpack Wholesale NBA Jerseys wholesale Ncaa jerseys wholesale the north face backpack
Wholesale jerseys |