U shkëput prej pak kohësh nga ekrani, zbulohet emisioni që e rikthen Kiara Titon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:15 15-04-2019 U shkëput prej pak kohësh nga ekrani, zbulohet emisioni që e rikthen Kiara Titon

Përveçse ndër moderatoret më të dashura, Kiara Tito është edhe ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Mirëpo së fundmi Kiara është shkëputur prej pak kohësh nga ekrani dhe mesa duket rikthimi i saj është shumë i afërt.

Moderatorja shumë shpejt do të rikthehet në ekranin shqiptar dhe pikërisht me programin që e bëri të njohur.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Kiara, e cila ka postuar një video në 'InstaStory'.

“Kujt i mungon ‘Doktor Plastik’? Së shpejti”, shkruan bukuroshja në postimin e saj.

Kujtojmë që ajo vazhdon të përflitet për një lidhje me këngëtarin e njohur Butrint Imeri.

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00693678855896
array(1) { ["section"]=> string(86) "u-shkeput-prej-pak-kohesh-nga-ekrani-zbulohet-emisioni-qe-e-rikthen-kiara-titon-160533" }

cheap gymshark clothes cheap Mobile phone wholesale the north face backpack cheap yeti cups wholesale Nhl jerseys X videos cheap hydro flask Dynamo, Kiev Cheap power tools Cheap Nike Shoes wholesale Mlb jersey cheap Oakleys Sunglasses wholesale Soccer jerseys cheap off white cheap anello backpack cheap swiss gear backpack cheap fjallraven backpack cheap tumi backpack wholesale Cheap jerseys Wholesale NBA Jerseys
Wholesale jerseys |