Surprizohet Lionel Messi! Merr dhuratën me vlerë marramendëse

Publikuar tek: sport, më 23:34 27-03-2019 Surprizohet Lionel Messi! Merr dhuratën me vlerë marramendëse

Ylli i Barcelonës Lionel Messi ka marrë një dhuratë të veçantë dhe me një vlerë marramendëse.

Një iPhone XS të larë në flori 24-karat nga iDesign Gold, i cili kushton plot 4 mijë Euro është surpriza e rezervuar për Messin.

Në të është i gdhendur numri 10 i fanellës së tij, emri i bashkëshortes dhe i fëmijëve. Sigurisht nuk do të mungojnë as logot e Barcelonës dhe Argjentinës.

Kjo është një lloj publiciteti për firmën që prodhon telefonin, pasi me një shumë të tillë, vetëm persona me llogari si futbollisti mund ta blejnë.

15536049077534-933x445.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.48934578895569
array(1) { ["section"]=> string(67) "surprizohet-lionel-messi-merr-dhuraten-me-vlere-marramendese-158177" }

cheap hydro flask cheap Mobile phone X videos cheap fjallraven backpack cheap gymshark clothes cheap off white cheap anello backpack cheap swiss gear backpack wholesale Soccer jerseys wholesale Mlb jersey wholesale the north face backpack cheap Oakleys Sunglasses wholesale Ncaa jerseys Dynamo, Kiev Wholesale NBA Jerseys cheap tumi backpack wholesale Nhl jerseys wholesale Nfl jerseys Cheap Nike Shoes Cheap power tools
Wholesale jerseys |