Shau VAR-in, e pëson keq Igli Tare

Publikuar tek: sport, më 11:41 06-04-2019 Shau VAR-in, e pëson keq Igli Tare Igli Tare

Polemikat ndaj sistemit VAR i kanë kushtuar shtrenjtë drejtorit sportiv të Lazios, Igli Tare.

Ish-bomberi i kombëtares shqiptare është gjobitur me 5.000 euro për shkak se kundërshtoi vendimin e sistemit të Video Assistente.

Ngjarja ndodhi në humbjen 1-0 që Lazio pësoi ndaj SPAL-it. Ndërkohë, për të njëjtën akuzë ka marrë paralajmërim edhe portieri i kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha, bashkë me Riza Durmishi, Badelj, Leiva, Luis Alberto, Luliç dhe Radu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046583890914917
array(1) { ["section"]=> string(40) "shau-var-in-e-peson-keq-igli-tare-159388" }

wholesale Soccer jerseys cheap fjallraven backpack cheap Oakleys Sunglasses wholesale Nfl jerseys Cheap Nike Shoes cheap hydro flask cheap RayBan Sunglasses cheap off white X videos cheap yeti cups Cheap power tools cheap swiss gear backpack cheap gymshark clothes wholesale Mlb jersey Dynamo, Kiev wholesale Cheap jerseys cheap tumi backpack wholesale Nhl jerseys cheap anello backpack Wholesale NBA Jerseys
Wholesale jerseys |