'Rilindjen e ka pllakosur një heshtje varri', Balliu:  Po mbajnë zi për vdekjen e tyre

Publikuar tek: aktualitet, më 12:21 15-04-2019 'Rilindjen e ka pllakosur një heshtje varri', Balliu:  Po mbajnë zi për vdekjen e tyre

Ish deputeti i PD, Klevis Balliu shprehet se tashmë Rilindjen e ka pllakosur një heshtje varri.

Sipas Balliut, të gjithë aktorët e Rilindjes nga Tama e deri tek kupola e Policisë do të vihen para përgjegjësisë përballë dyerve të gjykatave.

'U turren nga mafia e deri te Skënderbeu për të zhvlerësuar revoltën qytetare por falë mediave ndërkombëtare tentativat e tyre mjerane i mori lumi.

Tani RILINDJEN e ka pllakosur një heshtje varri a thua se po mbajnë zi për vdekjen e tyre politike.

Rrëzimini tyre është vetëm fillimi. 
Të gjithë aktorët e Rilindjes nga Tama e deri tek kupola e Policisë do të vihen para përgjegjësisë përballë dyerve të gjykatave.

Së bashku do të vemë drejtësi për dhunën ndaj qytetarëve dhe vjedhjen që Rilindja i ka bërë xhepave të tyre', shkruan Balliu.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.79037284851074
array(1) { ["section"]=> string(88) "rilindjen-e-ka-pllakosur-nje-heshtje-varri-balliu-po-mbajne-zi-per-vdekjen-e-tyre-160497" }

wholesale Nfl jerseys cheap hydro flask wholesale Ncaa jerseys cheap tumi backpack cheap yeti cups wholesale Soccer jerseys wholesale Nhl jerseys cheap anello backpack Dynamo, Kiev X videos wholesale Mlb jersey cheap RayBan Sunglasses wholesale Cheap jerseys cheap Oakleys Sunglasses Cheap Nike Shoes cheap gymshark clothes cheap Mobile phone cheap swiss gear backpack Wholesale NBA Jerseys cheap off white
Wholesale jerseys |