'Qeverisë i ka ardhur fundi', Kërpaçi: Tani vendi i përket rinisë

Publikuar tek: politike, më 15:42 15-04-2019 'Qeverisë i ka ardhur fundi', Kërpaçi: Tani vendi i përket rinisë

Ish- deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Floida Kërpaçi ka dal në një konferencë për mediat nga selia e partisë së saj.

Kërpaçi akuzon qeverinë që ka lënë pas dore rininë, duke iu referuar raportit të ILOS.

Sipas Kërpaçit, tani i përket rinisë të bëjë Shqipërinë ‘shtëpi’ dhe fundi i qeverisë është afër.

'Dëshmia e vërtetë që qeveria e ka lënë pas dore rininë. I ka vrarë shpresën. Brezi i ri duhet të ketë arsim cilësor. Kësaj qeverie që mbështet bandat i ka ardhur fundi. Tani i përket rinisë ta bëjë Shqipërinë, shtëpinë tonë', tha ish-deputetja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13113784790039
array(1) { ["section"]=> string(68) "qeverise-i-ka-ardhur-fundi-kerpaci-tani-vendi-i-perket-rinise-160526" }

wholesale Soccer jerseys wholesale Mlb jersey cheap Mobile phone cheap yeti cups Cheap power tools cheap hydro flask cheap Oakleys Sunglasses wholesale Ncaa jerseys wholesale Cheap jerseys Dynamo, Kiev wholesale Nfl jerseys cheap fjallraven backpack cheap gymshark clothes wholesale Nhl jerseys Cheap Nike Shoes cheap anello backpack X videos cheap tumi backpack cheap RayBan Sunglasses wholesale the north face backpack
Wholesale jerseys |