Punime në disa kabina, sot Tirana pa energji elektrike

Publikuar tek: aktualitet, më 09:26 15-04-2019 Punime në disa kabina, sot Tirana pa energji elektrike

Ditën e sotme disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike për shkak të punimeve në disa kabina.

Sipas njoftimit të OSHEE, gjatë ditës së sotme do të kryhen punime për rikonstruksionin e disa kabinave në kryeqytet, në vijim të investimit për mirëmbajtjen e kabinave dhe vendosjen e pajisjeve të reja të cilat do të rrisin cilësinë e furnizimit me energji elektrike.


'09:00-14:00, pa energji: rruga “Ylbere Bylykbashi” rruga e Kavajës pjesërisht
09:00-15:00, pa energji: rruga “Bardhyl”, rruga “Ali Visha” pjesërisht, zona midis rrugës “Karl Gega” dhe rrugës “Siri Kodra” pjesërisht', thuhet në njoftimin e OSHEE.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025283098220825
array(1) { ["section"]=> string(60) "punime-ne-disa-kabina-sot-tirana-pa-energji-elektrike-160471" }

cheap tumi backpack cheap yeti cups wholesale Cheap jerseys cheap hydro flask cheap Mobile phone wholesale Ncaa jerseys cheap Oakleys Sunglasses Cheap power tools Wholesale NBA Jerseys wholesale the north face backpack X videos wholesale Soccer jerseys Cheap Nike Shoes cheap anello backpack cheap RayBan Sunglasses wholesale Mlb jersey wholesale Nfl jerseys wholesale Nhl jerseys cheap swiss gear backpack cheap gymshark clothes
Wholesale jerseys |