Plagosi kryeplakun e fshatit, arrestohet pas dy ditësh autori

Publikuar tek: aktualitet, më 10:05 15-04-2019 Plagosi kryeplakun e fshatit, arrestohet pas dy ditësh autori

Policia e Gramshit ka arrestuar autorin e plagosjes se kryeplakut të fshatit në Gribë të Gramshit.

Në pranga është vënë shtetasi S. V., 25 vjeç, banues në Gribë.

Dy ditë më parë, ky shtetas për motive të dobëta dyshohet se ka plagosur me armë zjarri shtetasin Tajar Veliu, 54 vjeç dhe është larguar.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, dhe po punohet për kapjen e shtetasit S.V., për veprat penale " Vrasje me dashje e mbetur në tentativë" dhe Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve , armëve shpërthyese dhe municionit".

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025492191314697
array(1) { ["section"]=> string(67) "plagosi-kryeplakun-e-fshatit-arrestohet-pas-dy-ditesh-autori-160477" }

Wholesale NBA Jerseys X videos cheap swiss gear backpack cheap hydro flask Dynamo, Kiev cheap yeti cups wholesale Cheap jerseys wholesale Soccer jerseys cheap Mobile phone cheap tumi backpack cheap gymshark clothes wholesale Ncaa jerseys wholesale Mlb jersey cheap RayBan Sunglasses wholesale the north face backpack Cheap Nike Shoes cheap off white cheap Oakleys Sunglasses wholesale Nfl jerseys wholesale Nhl jerseys
Wholesale jerseys |