'Opozitë të kam……', nuk përmbahet deputeti i PS: Këta që iu dhanë plumba protestuesve të 21 Janarit, qurraviten

Publikuar tek: aktualitet, më 14:18 15-04-2019 'Opozitë të kam……', nuk përmbahet deputeti i PS: Këta që iu dhanë plumba protestuesve të 21 Janarit, qurraviten

'Opozite të kam…….s’të kuptova asnjëherë do thonte Konica', kështu i drejtohet opozitës deputeti i PS, Pjerin Ndreu.

Në një postim të tijin Ndreu shkruan: Këta që iu dhanë plumba protestuesve të 21 Janarit, qurraviten për gazin lotsjellës që e blenë vetë! Në fund fajin e ka ministri Lleshaj që nuk lejon ca huliganë me maska me hy në parlament! Opozitë te kam…….s’te kuptova asnjehere do thonte Konica ë

Kujtojmë që Partia Demokratike ka paditur sot ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe policinë për gazin lotsjellës dhe dhunën e përdorur kundër protestuesve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 1.128301858902
array(1) { ["section"]=> string(111) "opozite-te-kam-nuk-permbahet-deputeti-i-ps-keta-qe-iu-dhane-plumba-protestuesve-te-21-janarit-qurraviten-160514" }

wholesale the north face backpack cheap hydro flask wholesale Soccer jerseys Cheap Nike Shoes wholesale Nfl jerseys cheap off white cheap Mobile phone wholesale Mlb jersey cheap tumi backpack wholesale Ncaa jerseys cheap swiss gear backpack wholesale Nhl jerseys wholesale Cheap jerseys cheap yeti cups Cheap power tools Wholesale NBA Jerseys cheap Oakleys Sunglasses X videos cheap gymshark clothes cheap RayBan Sunglasses
Wholesale jerseys |