Nuk pranon se është në një lidhje dashurie, miqtë nxjerrin 'zbuluar' Ledri Vulën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:31 15-04-2019 Nuk pranon se është në një lidhje dashurie, miqtë nxjerrin 'zbuluar' Ledri Vulën

Ledri Vula është një ndër reperat shqiptarë më përfolur në mediat roze.

Prej kohësh kanë qarkulluar lajme se reperi është në një lidhje me bukuroshen Sara Hoxha, por edhe pse e kanë mohuar, shpeshherë janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Pak ditë më parë Ledri habiti me deklaratën e tij në një emision, ku pranoi hapur se dëshiron të bëhet baba.

Mbrëmjen e djeshme Ledri dhe Sara kanë qenë në një festë së bashku dhe këtë e ka zbuluar këngëtari Ermal Fejzullahu me bashkëshorten Arjanën.

Ermali ka publikuar pamje nga festa ku shihet në shoqërinë e Ledrit, ndërsa Arjana shihet në shoqërinë e Sarës.

Ndonëse e mohojnë këto pamje e nxjerrin hapur dyshen e shumëpërfolur.

auto_-640-0-5cb434ad3e60a1555316975.jpg

auto_-640-0-5cb434b6668371555316976.jpeg

auto_-640-0-5cb434b780a6c1555316977.jpeg

-640-0-5c3680d440313.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030766010284424
array(1) { ["section"]=> string(84) "nuk-pranon-se-eshte-ne-nje-lidhje-dashurie-miqte-nxjerrin-zbuluar-ledri-vulen-160523" }

wholesale Nhl jerseys cheap yeti cups cheap anello backpack cheap hydro flask cheap tumi backpack wholesale Nfl jerseys wholesale Cheap jerseys cheap off white wholesale Soccer jerseys cheap swiss gear backpack wholesale Ncaa jerseys Dynamo, Kiev Cheap Nike Shoes X videos cheap Mobile phone wholesale the north face backpack Cheap power tools cheap RayBan Sunglasses wholesale Mlb jersey cheap Oakleys Sunglasses
Wholesale jerseys |