Meta i ‘Ftuar Nderi’ në Kolegjin e NATO-s: Mirënjohje për bashkëpunimin dhe kontributin

Publikuar tek: politike, më 18:04 15-04-2019 Meta i ‘Ftuar Nderi’ në Kolegjin e NATO-s: Mirënjohje për bashkëpunimin dhe kontributin

Në kuadër të 10-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO Presidenti Ilir Meta zhvilloi një vizitë si i ‘Ftuar Nderi’ në Kolegjin e Mbrojtjes së NATO-s në Romë.

Me anë të një postimi në Facebook, Meta shprehet mirënjohës për bashkëpunimin dhe kontributin që i kanë dhënë Shqipërisë.

‘Shpreh mirënjohjen time më të thellë për bashkëpunimin dhe kontributin që Kolegji i Mbrojtjes së NATO-s i ka dhënë Shqipërisë me kualifikimin e ekspertëve shqiptarë dhe me ekspertizën e tij të çmuar ndaj reformës së mbrojtjes dhe procesit të anëtarësimit tonë në NATO’, shkruan presidenti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.148108959198
array(1) { ["section"]=> string(91) "meta-i-ftuar-nderi-ne-kolegjin-e-nato-s-mirenjohje-per-bashkepunimin-dhe-kontributin-160541" }

wholesale Cheap jerseys wholesale Ncaa jerseys cheap RayBan Sunglasses Dynamo, Kiev wholesale Soccer jerseys cheap tumi backpack wholesale Nhl jerseys Cheap power tools cheap yeti cups cheap anello backpack wholesale the north face backpack cheap hydro flask cheap gymshark clothes cheap swiss gear backpack wholesale Mlb jersey cheap Mobile phone cheap Oakleys Sunglasses Wholesale NBA Jerseys cheap off white wholesale Nfl jerseys
Wholesale jerseys |