'Lleshaj një mbetje e komunizmit', Bardhi padi ndaj ministrit: Duhet t'i thoni që...

Publikuar tek: aktualitet, më 13:38 15-04-2019 'Lleshaj një mbetje e komunizmit', Bardhi padi ndaj ministrit: Duhet t'i thoni që...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi ka dorëzuar sot një tjetër padi kundër Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Policisë për përdorimin e gazit lotsjellës në protestë.

Bardhit, 40 qytetarë mbahen në burg pa asnjë provë apo pamje filmike që të kënë kryer ndonje akt dhune në protestë.

'Ministri i Brendshëm e konsideron protestën ngjarje të jashtëzakonshme në Shqipëri ndërsa vjedhjen në Rinas e cilëson si një incident. Ministri i Brendshëm është një mbetje e kohës së komunizmit që e quan protestën si puç kushtetues.

Duhet t'i thoni Lleshajt se nuk ka dhe nuk do të ketë  asnjë drejtues policie asnjë gjyqtar që do mund te trembë qytetarët. Të protestosh është një e drejtë legjitime', u hspreh Bardhi.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 1.0668480396271
array(1) { ["section"]=> string(84) "lleshaj-nje-mbetje-e-komunizmit-bardhi-padi-ndaj-ministrit-duhet-t-i-thoni-qe-160509" }

cheap Oakleys Sunglasses cheap fjallraven backpack wholesale Cheap jerseys wholesale Nhl jerseys cheap hydro flask X videos wholesale the north face backpack cheap swiss gear backpack cheap off white Wholesale NBA Jerseys wholesale Soccer jerseys wholesale Nfl jerseys cheap tumi backpack cheap yeti cups cheap anello backpack cheap RayBan Sunglasses Cheap Nike Shoes cheap gymshark clothes cheap Mobile phone Dynamo, Kiev
Wholesale jerseys |