Kush është 80- vjeçarja që bëri 100 km rrugë për t’iu bashkuar protestës së opozitës

Publikuar tek: politike, më 13:33 15-04-2019 Kush është 80- vjeçarja që bëri 100 km rrugë për t’iu bashkuar protestës së opozitës Gjyshja 80-vjecare ne proteste me mbesen

Mine Koka, kështu quhet gjyshja 80-vjeçare me shaminë e bardhë në kokë e cila ra në sy protestën e së shtunës.

 

E shoqëruar nga e mbesa, gjyshja nga Mati sfidoi shiun që shoqëroi gjatë gjithë kohën protestën e opozitës.

Denisa Vata, kryetare e Forumit Rinor të PD për Matin, ka rrëfyer për RD se nëna 80 vjeçare kishte dëshirë që të vinte në protestë për të shprehur revoltën e saj kundër kësaj qeverie të korruptuar dhe kriminale.

Ajo ka udhëtuar mbi 100 kilometër rrugë për t’iu bashkuar protestës dhe këtë gjë e ka bërë me dëshirë dhe siç thotë e mbesa, do të vijojë ta bëjë edhe në protestat e tjera.

56931932_310560746280419_1170224347294466048_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034958124160767
array(1) { ["section"]=> string(90) "kush-eshte-80-vjecarja-qe-beri-100-km-rruge-per-t-iu-bashkuar-protestes-se-opozites-160508" }

cheap Oakleys Sunglasses cheap swiss gear backpack X videos wholesale the north face backpack cheap RayBan Sunglasses cheap anello backpack cheap Mobile phone cheap fjallraven backpack Cheap Nike Shoes cheap gymshark clothes wholesale Nhl jerseys wholesale Ncaa jerseys cheap tumi backpack cheap yeti cups wholesale Nfl jerseys wholesale Cheap jerseys wholesale Mlb jersey cheap off white cheap hydro flask Cheap power tools
Wholesale jerseys |