Kroçierja e pazakontë/ Alkool dhe seks për 5 ditë (Sa kushton)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:23 15-04-2019 Kroçierja e pazakontë/ Alkool dhe seks për 5 ditë (Sa kushton)

Për adhuruesit e udhëtimeve me korçiere por edhe atyre të seksit, kompania ‘Naughty Cruises’, ka krijuar eventet që i përshtaten emrit të saj.

5 ditë në një kroçiere me alkool pa fund, vajza lakuriq, pishina dhe festa... Çdo gjë që dëshiron dikush për të kaluar një ‘hangover’ të paharrueshëm. Kompania filloi para 2 vitesh me këtë aktivitet dhe u bë shumë shpejt e famshme në Amerikë dhe më pas në të gjithë botën.

Tashmë një kabinë për një person kushton 12 mijë dollarë dhe në çmim janë të përfshira konsumimi i alkoolit dhe pishina, palestra si dhe ushqimi. Madje interesi është aq i madh sa që kompania ka organizuar që tani kroçieret e rradhës për vitin 2020 dhe biletat kanë dalë në internet për prenotim.

Pushimet ideale për ata që kërkojnë diçka jashtë rutine...

57373022_585050405329212_3456948266640343040_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12700295448303
array(1) { ["section"]=> string(66) "krocierja-e-pazakonte-alkool-dhe-seks-per-5-dite-sa-kushton-160486" }

cheap Oakleys Sunglasses cheap hydro flask cheap off white cheap yeti cups Dynamo, Kiev cheap Mobile phone cheap tumi backpack cheap RayBan Sunglasses wholesale the north face backpack wholesale Nhl jerseys cheap anello backpack wholesale Mlb jersey Cheap Nike Shoes cheap swiss gear backpack wholesale Cheap jerseys wholesale Ncaa jerseys Cheap power tools wholesale Soccer jerseys X videos wholesale Nfl jerseys
Wholesale jerseys |