Komenti i pavend për personin me ngjyrë, Olti Curri thumbon keq Ermal Fejzullahun: Djali bjond i suedezit bardhosh...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:25 15-04-2019 Komenti i pavend për personin me ngjyrë, Olti Curri thumbon keq Ermal Fejzullahun: Djali bjond i suedezit bardhosh...

Një koment i këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu bëri sot xhiron e rrjetit. Fejzullahu ka komentuar në një foto të menaxherit Faton Shoshi, teksa ky i fundit shfaqej duke darkuar me këshilltarin dhe Ndihmësin Personal të Presidentit të Gambias.

"Thuj le të qeshë pak se s'po dihet ç'ka është", ka komentuar Ermali, duke nënkuptuar se personi është njeri me ngjyrë.

Ky koment ngjalli shumë debat në rrjet, ndërsa e ka komentuar edhe blogeri Olti Curri.

"Ça po me shohin syte??

Ermal Fejzullahu, djali bjond i suedezit bardhosh dhe sykalter Sabri Fejzullahu, ben batute për ngjyrën e errët të lekurës dikujt !!!

Tani do filloj edhe une te komentoj @xumallushin : bol...", shkruan Curri.

OLTI.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12887692451477
array(1) { ["section"]=> string(119) "komenti-i-pavend-per-personin-me-ngjyre-olti-curri-thumbon-keq-ermal-fejzullahun-djali-bjond-i-suedezit-bardhosh-160516" }

wholesale Nfl jerseys cheap off white wholesale Soccer jerseys cheap RayBan Sunglasses cheap yeti cups wholesale the north face backpack X videos Wholesale NBA Jerseys cheap Oakleys Sunglasses cheap Mobile phone wholesale Nhl jerseys wholesale Cheap jerseys cheap gymshark clothes cheap hydro flask Dynamo, Kiev Cheap power tools cheap fjallraven backpack cheap anello backpack cheap swiss gear backpack wholesale Ncaa jerseys
Wholesale jerseys |