Kapi të dashurin ‘mat’ në klub me femra, gruaja bën për spital burrin (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:16 15-04-2019 Kapi të dashurin ‘mat’ në klub me femra, gruaja bën për spital burrin (VIDEO)

Një moment shokues ka përjetuar një burrë 34-vjeçar i cili ishtë në një bar në Peru.

Burri ishte nën shoqërinë e 3 femrave dhe pinte alkool në një lokal kur e dashura e tij hyri me dhunë dhe e ka goditur me karrige.

Sipas Daily Mail, gruaja e tij ishte e nervozuar pasi burri harxhonte paratë e familjes për të konsumuar alkool dhe për të qerasur femra të tjera. Në videon e publikuar në internet mund të shihet burri i shtrirë në tokë ndërsa përpiqet që të mbrohet nga goditjet e gruas së nervozuar.

Gruaja e tij me stol në dorë e godet dhe femrat e tjera përpiqen që ta qetësojnë por nuk ia dalin dot. Në fund gruaja është larguar dhe ka pritur jashtë lokalit burrin e saj, i cili çohet i frikësuar.

Nuk është e qartë nëse policia ka hetuar ngjarjen por me siguri 34-vjeçari kaloi një moment shokues...

57038321_332115884114871_2109122211292905472_n.png

57034651_273848633569268_522041094301548544_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026087045669556
array(1) { ["section"]=> string(79) "kapi-te-dashurin-mat-ne-klub-me-femra-gruaja-ben-per-spital-burrin-video-160496" }

Dynamo, Kiev cheap fjallraven backpack cheap RayBan Sunglasses Wholesale NBA Jerseys wholesale Nhl jerseys wholesale Cheap jerseys cheap Mobile phone cheap anello backpack cheap Oakleys Sunglasses wholesale Mlb jersey wholesale Soccer jerseys Cheap Nike Shoes cheap off white wholesale Ncaa jerseys cheap gymshark clothes X videos Cheap power tools cheap yeti cups cheap tumi backpack cheap hydro flask
Wholesale jerseys |