Grabitet në mes të ditës shtëpia e 2 pensionistëve në Fier

Publikuar tek: aktualitet, më 14:40 15-04-2019 Grabitet në mes të ditës shtëpia e 2 pensionistëve në Fier

Grabitet në mes të ditës një banesë në fshatin Peshtan të Fierit.

Mësohet se grabitësit kanë shfrytëzuar momentin kur dy bashkëshortët nuk kanë qenë në shtëpi dhe kanë hyrë për të grabitur.

Në banesën e shtetasit me inicialet L.F. 66 vjeç janë grabitur një shumë parash prej 500 mijë lekësh të vjetra si dhe sendet me vlerë që kanë gjetur.

Çifti ka denoncuar në polici grabitjen duke thënë se paratë ishin të ardhura nga pensioni mujor. Ndërkohë, policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.056411027908325
array(1) { ["section"]=> string(65) "grabitet-ne-mes-te-dites-shtepia-e-2-pensionisteve-ne-fier-160518" }

Wholesale NBA Jerseys wholesale Nhl jerseys wholesale Ncaa jerseys cheap gymshark clothes X videos cheap fjallraven backpack Dynamo, Kiev Cheap Nike Shoes cheap off white cheap anello backpack cheap swiss gear backpack cheap yeti cups Cheap power tools cheap Oakleys Sunglasses cheap RayBan Sunglasses wholesale the north face backpack wholesale Mlb jersey cheap hydro flask cheap tumi backpack wholesale Soccer jerseys
Wholesale jerseys |