GJEST I BUKUR/ Djaloshi shkon të vjedhë, pronari i ofron ushqim

Publikuar tek: bota, më 16:08 15-04-2019 GJEST I BUKUR/ Djaloshi shkon të vjedhë, pronari i ofron ushqim

Xhiron e internetit ka bërë një lajm i fundit i një djaloshi të mitur që u përpoq të vidhte një dyqan për të ngrenë.

 

Djaloshi u fut në një dyqan në Amerikë dhe filloi të vidhte ëmbëlsira dhe patatina. Pronari e ka kuptuar dhe i nervozuar i tha se nësë nuk i linte në vend, do theriste policinë. Djaloshi i mitur i tha se ndihej keq por kishte uri dhe duhej të ushqente vëllain e tij.

Kjo e bëri pronarin të prekej dhe i tha djaloshit të linte ëmbëlsirat dhe i porositi një pulë dhe dy pica. Djaloshi e falenderoi nga zemra dhe u largua.

Historia është bërë virale në mediat e botës dhe të gjithë shpresojnë që ky djaloshi të gjejë rrugën e tij...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024703025817871
array(2) { ["section"]=> string(68) "gjest-i-bukur-djaloshi-shkon-te-vjedhe-pronari-i-ofron-ushqim-160531" ["WebShieldDRSessionVerify"]=> string(20) "PFVtKG186oNbDEL024zT" }