Fiorin Durmishaj e zë 'mallkimi' shqiptar, ja gafa që bën me Panionios (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 08:24 31-03-2019 Fiorin Durmishaj e zë 'mallkimi' shqiptar, ja gafa që bën me Panionios (VIDEO)

Refuzimi i kombëtares shqiptare duket se është kthyer në një bumerang për sulmuesin Fiorin Durmishaj.

 

22 vjeçari i lindur në Vlorë, por që pranoi për të përfaqësuar kombëtaren e Greqisë në arenën ndërkombëtare ishte protagonist negativ në humbjen 1-0 të skuadrës së tij, Panionios në transfertën e Lamias. 

Kur po kronometrohej minuta e 40 e takimit dhe rezultati ishte “gdhendur” në 1-0 për Lamian, Durmishaj fitoi një penallti të dyshimtë. 

Ekzekutimin e  mori përsipër vetë, por goditja qëndrore e tij gjeti përgjigjen e portierit kundërshtarë, i cili bëri heroin përballë sulmuesit më të ri grek. Epo kur të zë mallkimi shqiptar, hapi derën! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024183034896851
array(1) { ["section"]=> string(80) "fiorin-durmishaj-e-ze-mallkimi-shqiptar-ja-gafa-qe-ben-me-panionios-video-158578" }

cheap anello backpack wholesale the north face backpack cheap tumi backpack Cheap power tools cheap RayBan Sunglasses cheap hydro flask wholesale Nhl jerseys cheap yeti cups Cheap Nike Shoes cheap gymshark clothes wholesale Cheap jerseys Dynamo, Kiev wholesale Soccer jerseys cheap Oakleys Sunglasses X videos cheap fjallraven backpack cheap Mobile phone cheap off white cheap swiss gear backpack wholesale Mlb jersey
Wholesale jerseys |