Fëmija mbylli nënën në ballkon, merr flakë shtëpia në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 16:09 15-04-2019 Fëmija mbylli nënën në ballkon, merr flakë shtëpia në Elbasan

Është parandaluar një ngjarje tragjike gjatë ditës së sotme në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se një fëmijë kishte mbyllur nënën e tij në ballkon, teksa ajo ishte duke gatuar drekën.

Në kuzhinë ka rënë zjarr, por falë ndërhyrjes së shpejtë të forcave të zjarrfikësve fatmirësisht nëna dhe fëmija janë shpëtuar pa lëndime.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës ‘Ali Agjahu’, ndërsa policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019787073135376
array(1) { ["section"]=> string(67) "femija-mbylli-nenen-ne-ballkon-merr-flake-shtepia-ne-elbasan-160532" }

cheap RayBan Sunglasses Dynamo, Kiev cheap swiss gear backpack Cheap power tools wholesale Ncaa jerseys wholesale Nhl jerseys Cheap Nike Shoes cheap Mobile phone cheap Oakleys Sunglasses cheap yeti cups cheap hydro flask wholesale the north face backpack Wholesale NBA Jerseys X videos cheap off white cheap tumi backpack cheap gymshark clothes wholesale Cheap jerseys wholesale Nfl jerseys wholesale Mlb jersey
Wholesale jerseys |