Emërohet drejtori i ri i spitalit të Shkodrës (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:01 15-04-2019 Emërohet drejtori i ri i spitalit të Shkodrës (EMRI)

Ardian Dajti emërohet drejtor i spitalit të Shkodrës pas dorëheqjes të Teuta Rrjollit.

Dajti është mjek i njohur kirurg prej vitesh në spitalin e Shkodrës.

Teuta qëndroi në krye të spitalit të Shkodrës për të paktën 9 muaj. Në mbledhjen e fundit që bëri prefekti i ri i Qarkut Shkodër, Valdrin Pjetri u tregua mjaft kritik ndaj tyre dhe kërkoi më shumë efektivitet.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046848058700562
array(1) { ["section"]=> string(57) "emerohet-drejtori-i-ri-i-spitalit-te-shkodres-emri-160485" }

wholesale Ncaa jerseys cheap off white wholesale the north face backpack Cheap Nike Shoes cheap swiss gear backpack Dynamo, Kiev cheap anello backpack cheap Oakleys Sunglasses cheap gymshark clothes wholesale Soccer jerseys wholesale Mlb jersey cheap hydro flask cheap yeti cups wholesale Cheap jerseys cheap fjallraven backpack Wholesale NBA Jerseys wholesale Nfl jerseys cheap Mobile phone Cheap power tools cheap tumi backpack
Wholesale jerseys |