E tmerrshme/ Babai shet vajzën 1-vjeçe për të shlyer borxhet e bixhozit... (Si e gënjeu të shoqen)

Publikuar tek: bota, më 14:25 15-04-2019 E tmerrshme/ Babai shet vajzën 1-vjeçe për të shlyer borxhet e bixhozit... (Si e gënjeu të shoqen)

Një baba shiti të bijën 1-vjeçare për të shlyer borxhet e tij në bixhoz në qytetin Guizhou në Kinë.

Sipas gazetës Guiyang Evening News, burri me emrin Jiang, u kishte borxh 7 mijë euro disa personave që e kërcënonin.

Për t’i shlyer borxhet e tij ai shiti të bijën me çmimin 7,8 mijë euro.

Jiang i tha gruas e tij, Ëang, se vajza do shkonte për pushime te gjyshja në qytetin Zunyi 140 km larg shtëpisë. E ëma filloi të dyshonte pas 1 muaji kur s’kishte kontakt me vajzën e saj. Ajo informoi policinë të cilët në një hetim të fshehtë zbuluan aktin e babait.

Babaj u arrestua nga policia ndërsa vajza 1-vjeçare u gjet dhe u kthye në shtëpi. Tashmë makthi i saj ka marrë fund.

57118179_2346162458761236_7726377412220420096_n.jpg

57456836_1448672115275851_151162220091277312_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024105787277222
array(1) { ["section"]=> string(99) "e-tmerrshme-babai-shet-vajzen-1-vjece-per-te-shlyer-borxhet-e-bixhozit-si-e-genjeu-te-shoqen-160515" }

cheap tumi backpack Cheap power tools cheap gymshark clothes cheap off white cheap Oakleys Sunglasses wholesale Mlb jersey cheap RayBan Sunglasses cheap fjallraven backpack wholesale the north face backpack cheap hydro flask cheap yeti cups wholesale Ncaa jerseys cheap swiss gear backpack wholesale Nfl jerseys cheap anello backpack cheap Mobile phone wholesale Soccer jerseys X videos Wholesale NBA Jerseys wholesale Cheap jerseys
Wholesale jerseys |