E pyeste ‘Kur do martohesh ti?’ 28-vjeçari e vret

Publikuar tek: bota, më 15:55 15-04-2019 E pyeste ‘Kur do martohesh ti?’ 28-vjeçari e vret

Pyetja ‘Kur do martohesh ti?’ u bë shkaku i një vrasjeje në Indonezi në qytetin e Jakartas sipas Daily Star.

 

Një djalë 28-vjeçar me emrin Faiz Durdin vrau komëshijen e tij sepse ajo e pyeste gjithmonë se kur do martohej.

Sipas djaloshit komshija 32-vjeçare ishtë shumë e neveritshme pasi e pyeste çdo ditë. Ai ishtë shkaku që ai e vrau pasi nuk duronte dot më.

Djaloshi u arrestua dhe tani rrezikon burgimin deri në 10 vjet.

Kjo është arsyeja pse duhet të kujdesemi kur pyesim dikë se kur do martohet...

57172519_2360075244238537_2082745739091378176_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034374952316284
array(1) { ["section"]=> string(53) "e-pyeste-kur-do-martohesh-ti-28-vjecari-e-vret-160529" }

wholesale the north face backpack cheap gymshark clothes wholesale Ncaa jerseys wholesale Mlb jersey X videos wholesale Soccer jerseys wholesale Nhl jerseys Cheap Nike Shoes Dynamo, Kiev cheap yeti cups cheap Mobile phone cheap hydro flask cheap Oakleys Sunglasses wholesale Nfl jerseys cheap fjallraven backpack Cheap power tools cheap anello backpack wholesale Cheap jerseys cheap swiss gear backpack cheap RayBan Sunglasses
Wholesale jerseys |